CS: GO Alınır mı?

Uğurcan Gürler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO almayı düşünüyorum ama eğlenceli mi? Oyunda silahlar filan çoğu şey parayla mı satın alınıyor? Bunları bilmiyorum, açıklama yapar mısınız?

Oyundaki skinlerin hiçbiri oynanışı etkilemiyor. DotA2 deki gibi %100 kozmetiksel.
Yalnız cs go gerçekten çok ağır i7, 8gbram, gt550m Ekran kartı bi laptopda en düşük ayarlarda 1024x768 çözünürlükte 120 - 170 arası fps alıyorum. Buda tabiki oynanışı etkiliyor. Bunu da göz önünde bulundur.

Oyundan asla sıkılmazsın hani çünkü belirli bir hikayesi yoktur, sadece farklı oyuncularla farklı modlarla farklı haritalarda oynamaya odaklanırsın böylece oyuna her gün girmek istersin bence fiyatını tamamen hak eden bir oyun.

CS: GO süper oyun. Eski CS oyunları gibi değil, oyunun içinde istediğin mod ve harita grubunda otomatik maç arayıp girebiliyorsun. Rekabetçi mod var, o kısımda rütbe kasabilirsin. Eski oyunlarda olduğu gibi sunucu listeleri falan da var ama çok kalabalık olmuyor. Valve'in kendi serverlarında pingler de gayet iyi.
Satılan silahlar ise kozmetik, almana gerek yok. Ayrıca maç sonlarında eşya düşüyor, burdan da kozmetik silahlar elde edebiliyorsun ama haftalık sınırı var tabi.

Eski bir cs1.6 oyuncusuyum, her zaman olduğu gibi fps oyununun kralı cs:go.Bir + yönüde var ruslara küfür ede ede rusçan gelişiyor. :)

Sormanız hata, alın gitsin :). Oyunda herşey para ile satılmıyor. Server drop'ları var. Her hafta yenileniyor. Ara sıra şansına güzel item'lar düşebiliyor. Mesela örnek vermek gerekirse; M4A1-S | Nitro, AWP | Pit Viper, P250 Franklin vs. bunun gibi item'lar düşebiliyor. Oyunun belli bir hikayesi, amacı yok. Bu yüzden her yaptığın maç sonrası bir tane daha maç yapmak istiyorsun. CS:GO'da daha'da profesyonelleşirsen turnuva takımlarına başvuruda bulunabilir, bu işi resmileştirebilirsin bile... Yani CS:GO oynamak için bir çok neden var.

CS:GO'nun gelişmiş bir pazarı var.Bazı itemler iki bin, üç bin tl'den satılıyor düşün artık bunlardan birini düşürürsen köşeyi dönersin valla. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı