CS:GO Alınır mı?

Sevdiğim bir oyundur kendisi. Alabilirsin. 200 saatim var CS:GO'da.

Sırf CS:GO oynabilmek için Steam hesabı açmıştım ve pişman değilim :D

Son düzenleme:
Selam artık yeni bir oyuna geçme zamanı olduğunu düşünüyorum ve kendime en sıcak gördüğüm Counter Strike : Global Offensive namı değer CS:GO'yu satın almak istiyorum.

Fakat bu oyunu alıp oynamadan önce aklımda bazı sorular var bunları sizlere yani bu oyunu oynayıp tecrübe etmiş arkadaşlara aklımdaki bu soruları sormak istiyorum;

1-) Öncelikle oyun sizce parasına değer mi ? (25 TL)
Yani demek isteğim bir kaç hafta sonra sıkılır mıyım? Bunu öğrenmek istiyorum sıkılmadan oynayabilir miyim?

2-) Steam yorumlarında çoğu kişinin oyunu tavsiye etmediğini gördüm. Herkes Ruslarla dolu Türk server yok, alayı hile, küfür vb. şikayetler. Bunlar doğru mu?

3-) Malum benim sistemde neredeyse çöp denebilecek orta seviyeli bir sisteme sahip olduğunu düşünüyorum aşağıda detayları vereceğim sizce en düşük ayarlarda ortalama oyunda kaç FPS alırım?

İşlemci : Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00 GHz
İşletim Sistemi : Windows 7 Professional 32 bit
RAM : 2.00 GB
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 5450 (1784MB)
Alınır çok zevkli oyun baya oynama sürem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 500 saat oynadım, oyunu şimdi değil önceden almalıydın. Önceden kastım bir, iki sene önce. Şimdi oyuncu sayıları düştü, hileler arttı. İstersen dene sevmessen iade edersin. Serverlarda da en az Ruslar kadar Türkler de var şüphen olmasın. Zaten şu an neredeyse bu iki millet oyunu oynuyor. :)
Fakat sen de diğer birçok insan gibi popüler olan oyunları seviyorsan yakında sıkılıp Fortnite gibi oyunlara yanaşmaya başlarsın. CS:GO’nun popülerliği bitti artık. :(

Kanser olmak isteyen insanla birebir bir oyundur. Ama sigara gibi şu illet, bırakamıyorsun. Ben almanı önermem. Alacaksan da sakın MM girme. Gireceksen Faceit gir derim. Bayadır MM girmiyorum. MM hile dolu. Ha, hilesiz CS olur mu? Olmaz. Hileleri de yenmeniz gerekiyor. CS:GO'da yaklaşık 850 saatim var ama bırakamadığımdan dolayı "Pişmanım" diyemiyorum. Ama yeni oyunlara başlayınca bırakacağıma eminim. Hazır 25TL paran varken kış indirimlerini bekleyip Witcher 3 almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı