CS:GO Alınır mı?

Zeynelkrks

Hectopat
Daha fazla  
Selam artık yeni bir oyuna geçme zamanı olduğunu düşünüyorum ve kendime en sıcak gördüğüm Counter Strike : Global Offensive namı değer CS:GO'yu satın almak istiyorum.

Fakat bu oyunu alıp oynamadan önce aklımda bazı sorular var bunları sizlere yani bu oyunu oynayıp tecrübe etmiş arkadaşlara aklımdaki bu soruları sormak istiyorum;

1-) Öncelikle oyun sizce parasına değer mi ? (25 TL)
Yani demek isteğim bir kaç hafta sonra sıkılır mıyım? Bunu öğrenmek istiyorum sıkılmadan oynayabilir miyim?

2-) Steam yorumlarında çoğu kişinin oyunu tavsiye etmediğini gördüm. Herkes Ruslarla dolu Türk server yok, alayı hile, küfür vb. şikayetler. Bunlar doğru mu?

3-) Malum benim sistemde neredeyse çöp denebilecek orta seviyeli bir sisteme sahip olduğunu düşünüyorum aşağıda detayları vereceğim sizce en düşük ayarlarda ortalama oyunda kaç FPS alırım?

İşlemci : Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00 GHz
İşletim Sistemi : Windows 7 Professional 32 bit
RAM : 2.00 GB
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 5450 (1784MB)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu herkesin oyun zevkine göre değişir, örneğin sen FPS oyunlarını çok seviyorsan alırsın ama daha çok farklı oyun seviyorsan o bütçeye uygun farklı bir oyun alırsın ama istiyorum alacağım diyorsan da oyunun grafikleri oldukça güzel fakat oyun içi alım satımlar aşırı abartılı ve dediğin gibi Ruslar, hileler yüzünden de kanser olup bilgisayarı bile kıranlar var.
Son olarak da eğer alacaksan Steam yaz, bayram indirimlerinde alırsan daha ucuza alırsın ve bence 2012 yapımı bir oyuna başlamak içinde biraz geç kalmışsın gibi.

Not: Ben senin yerinde olsam o parayı oyuna vereceğime kumbaraya atar ilerde dolar düştüğünde bilgisayarımı geliştirir ve o zaman oyunlarda FPS sıkıntısı yaşamadan, satın alır ve oynardım.

Sakın alma 25 lira çöpe gider. Ben bırakalı 1 sene bile oldu bıraktığım da iyi oldu, hilecilere denk gelmedim ama kanser eden oyuncular çok, neredeyse girdiğim maçların yarısı yenilgi.

Hile varsa var. Amma abarttınız. Sanki başka oyunlarda hile yokmuş gibi. CS Gibi bir oyunda hile olmamasını beklemek aptallıktır. Siz istiyorsunuz ki hile açan adam anında banlansın. Banlanıyorlar merak etmeyin. Sadece biraz uzun sürüyor.

Oyuna ne kadar kötü gözle bakılsa da, zamanında ben de çok küfretsem de, birçok rage quit atmış olsam da harcadığım 3000 saate değdiğini düşünüyorum. Arkadaşlarınla oynuyorsan eğlencenin dibine vurabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı