CS:GO ani FPS düşüşü

Nemİx

Decapat
Daha fazla  
RX 550 ekran kartım var CS:GO oynarken 150-250 arası FPS alıyorum bir anda 100-40 FPS aralarında oynuyor bunun sebebi nedir sürücüyü kaldırıp en yenisini kurdum ancak yine olmadı diğer oyunlarda böyle olmuyor. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam sistem yazıp belirtmelisin, sadece ekran kartından anlayamayız.

RX 550 i5 7400 16 GB RAM 2 tane SSD lakin 300W PSU var ondan mı diyeceğim de diğer oyunlarda düşmüyor Valorant PES 21 gibi.

Tam sistemden kastım kasandan soğutucuna gerçekten tam model adları ile sistemini yazmandı. Bunlar yetersiz.

Sıcaklıkların nasıl? Güç planından eğer seçili değilse yüksek performans ayarını seçebilirsin.

Tam sistemininiz yazin.
Bir de FPS dustugunde bu kodu yazin logaddress_add 1
İ5 7400 RX 550 ekran kartı 16gb ram 2 tane ssd Lakin 300w psu var ondan mı dicem de diğer oyunlarda düşmüyor valorantta ve pes 21 gibi
Tam sistemden kastım kasandan soğutucuna gerçekten tam model adları ile sistemini yazmandı. Bunlar yetersiz.

Sıcaklıkların nasıl? Güç planından eğer seçili değilse yüksek performans ayarını seçebilirsin.
Yüksek performansa ayarlı sıcaklık ekran kartı Max 64 işlemci Max 67
Ekran kartını mı değiştireyim neyde sıkıntı var anlamadım

Ayarların ne durumda hepsi düşükte mi oynuyorsun ? Ayrıca ekran kartının kurulumunu nasıl yapıyorsun ? İnternet bağlantını kesip DDU ile kaldırıyorsun eski sürücüyü değil mi kurarken de internet olmadan önceden indirdiğin sürücü dosyasını kuruyorsun değil mi ?

Ayarların ne durumda hepsi düşükte mi oynuyorsun ? Ayrıca ekran kartının kurulumunu nasıl yapıyorsun ? İnternet bağlantını kesip DDU ile kaldırıyorsun eski sürücüyü değil mi kurarken de internet olmadan önceden indirdiğin sürücü dosyasını kuruyorsun değil mi ?
Ayarlar yüksek msaa 2x ddu ile kaldırıyorum yeni sürücü gelmiş onu denedim lakin yine aynı sonuç veriyor

Geri
Yukarı