CS:GO ani ping yükselmesi oluyor

hamza42795378

Centipat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyordum bir süre 8.1'den geçtim. Sonra Windows 7'ye dönmeye karar nedense artık. Döndükten sonra CS:GO'da pin bir anda yükdelip düşüyor ve bu sürekli oluyor 80'den bir anda 200'e falan çıkıyor 1 saniyeliğine. Windows 8.1 ve 10 da bu sorun yoktu. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Wi-Fi'den bağlanıyorum Turkcell kullanıyorum ve 35 Mbps paketini.

Windows 10 kullanıyordum bir süre 8.1'den geçtim. Sonra Windows 7'ye dönmeye karar nedense artık. Döndükten sonra CS:GO'da pin bir anda yükdelip düşüyor ve bu sürekli oluyor 80'den bir anda 200'e falan çıkıyor 1 saniyeliğine. Windows 8.1 ve 10 da bu sorun yoktu. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Wi-Fi'den bağlanıyorum Turkcell kullanıyorum ve 35 Mbps paketini.

Külüstür artık bir işe yaramayan işletim sistemi kullanırsan olacağı bu.

Kablosuz internet kullandığın için arada oyun içerisinde bulunan VAR değeri yükseliyor bu yüzden oyunda takılmalar, ping artışları ve ani droplar oluyor. Çünkü Wi-Fi bağlantısını etkileyen birçok etken bulunuyor (kanal durumu vb.) Kablolu ile oyunu oynarsanız sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı