CS:GO Antwerp kapsül indirimi geldi

Ben bir 10 tane kapsül aldım denemek için (ilk defa deniyorum) fakat kapsüller pazarda satılamıyor neden.

Benim de ilk alışım. 10 Haziran'dan sonra satılıyor fakat o tarihte satarsan yok denecek kadar az kar edebiliyorsun sanırım. 7-8 ay sonrasında satarsanmin 20TL'den kazandırıyor sanırım.

Hocam kapsül tercihleriniz neler oldu? İmza kapsülleri kar ettiriyor mu?

Bilmiyorum imza almadım ben :/ bilen birinden tavsiye almanız daha iyi olur.

1654273129213.png

1654273147425.png

Ben 5-5 toplam 10 tane bu ikisinden aldım.

Kapsüllerin olayı ne?
Arkadaşlar anladığım kadarıyla birkaç kapsül alıp bunları bekletiyoruz indirimler bittiğinde veya daha sonra satıyoruz. Zarara girme ihtimali %0 ise cüzdanımdaki parayı kullanayım en kötü satarım az kardan.
Birkaç ay sonra yükseliş başlıyor fakat ilgi çok olunca stok da çok oluyor ve fiyatlar fazla yükselmiyor.

Ben bir 10 tane kapsül aldım denemek için (ilk defa deniyorum) fakat kapsüller pazarda satılamıyor neden
Bir hafta bekledikten sonra satabilirsin ama kâr için daha fazla elinde tutman gerekiyor.

Benim de ilk alışım. 10 Haziran'dan sonra satılıyor fakat o tarihte satarsan yok denecek kadar az kar edebiliyorsun sanırım. 7-8 ay sonrasında satarsan min. 20TL'den kazandırıyor sanırım.
Kesin 20₺ oluyor diye bir şey yok ama genelde birkaç ay geçtikten sonra ufaktan değerlenmeye başlıyor.

Hocam kapsül tercihleriniz neler oldu? İmza kapsülleri kar ettiriyor mu?
Stockholm imza kapsülleri az da olsa kâr ettirdi ama pek önermiyorum. Çıkartma kapsüllerini daha çok tercih ediyorum.

Oyun almayacaktım bakiyem de rozetlerle kastığım 100 TL'yi yatırdım kapsüllere. 3 tane açtım bir şey çıkmadı klasik.

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    293,6 KB · Görüntüleme: 70

Yeni konular

Geri
Yukarı