CS:GO Antwerp kapsül indirimi geldi

Turnuva yatırımları bağımlılık yapıyor 😄
sence alınmalımı ? sen daha bilgilisin benim düşüncem bu sene cs 2 cıkacagindan önümüzdeki turnuva daha fazla kişi yatırım yapabilir senin düşüncen nedir?

@ryotakyle arkadaş farklı bir konu açarsa daha iyi olabilir.

Güvenli olmayan sitelere girmeyip dosyaları indirmemek gerek.
tabikide isteyen olursa acabilirim

Sence alınmalı mı? Sen daha bilgilisin benim düşüncem bu sene CS 2 cıkacagindan önümüzdeki turnuva daha fazla kişi yatırım yapabilir senin düşüncen nedir?

Tabii ki de isteyen olursa acabilirim.

Bir dahaki kapsüller yatırım için iyi olmayacak patlayacak. Son 3 kapsüller hep arttı çünkü bunu herkes gördü ve RMR gibi olacak.

sence alınmalımı ? sen daha bilgilisin benim düşüncem bu sene cs 2 cıkacagindan önümüzdeki turnuva daha fazla kişi yatırım yapabilir senin düşüncen nedir?
Piyasayı hemen hemen son 3 turnuvadır takip ediyorum. Yani aşırı bilgili sayılmam.

Bir dahaki kapsüller yatırım için iyi olmayacak patlayacak. Son 3 kapsüller hep arttı çünkü bunu herkes gördü ve RMR gibi olacak.
Çoğu kişi öyle diyor ama onlar Rio kapsülleri de patlayacak demişti. Her ne kadar CS2 etkili olsa da güzel bir çıkış yakaladı. Stockholm gibi hâlâ yükselme şansı var fakat Paris yatırımı bence daha mantıklı. En kötü RMR gibi uzun vadeli olur 😄

Hocam yakın günlerde olacak major için kapsül stoklayacağım. Antwerp efsaneler 2022 almayı düşünüyorum. Yaklaşık 25 30 tane. İndirimlere tahminen ne zaman girer? Ve tahminen ne zaman satmam gerekir?

Hocam yakın günlerde olacak major için kapsül stoklayacağım. Antwerp efsaneler 2022 almayı düşünüyorum. Yaklaşık 25 30 tane. İndirimlere tahminen ne zaman girer? Ve tahminen ne zaman satmam gerekir?
Antwerp in fiyatının düşüp düşmeyeceğini tahmin etmek zor. Paris stickerları beğenilmezse fiyatı kısa sürede uçar. Uzun vadede zaten kenarsız stickerlar olduğundan fiyatı her türlü artar. Eskisi gibi 7 8 tl leri artık zor görür, o yüzden ekstra aşırı ucuzlamazlarsa ben almayı düşünmüyorum. Buna karşın paris stickerlari 4.5 tl den alabileceğiz, bence daha mantikli. Ytd

Bence biraz bekle ve duruma göre Antwerp yerine Paris kapsüllerinden al. Turnuva başladıktan sonra hemen hemen 1 ay içinde indirim geliyor.

Antwerp in fiyatının düşüp düşmeyeceğini tahmin etmek zor. Paris stickerları beğenilmezse fiyatı kısa sürede uçar. Uzun vadede zaten kenarsız stickerlar olduğundan fiyatı her türlü artar. Eskisi gibi 7 8 tl leri artık zor görür, o yüzden ekstra aşırı ucuzlamazlarsa ben almayı düşünmüyorum. Buna karşın paris stickerlari 4.5 tl den alabileceğiz, bence daha mantikli. Ytd
Dolar arttığı için 5₺ ve üzerinde olabilir.

Geri
Yukarı