CS:GO arkadaşımla oynayamıyorum

tkg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım ve ben no Prime'ım Steam'den alışveriş de yapmadık ikimizde, birbirimize istek yolluyoruz ama ikimizde de istek görünmüyor.

Arkadaşım ve ben no Prime'ım Steam'den alışveriş de yapmadık ikimizde, birbirimize istek yolluyoruz ama ikimizde de istek görünmüyor.
Steam'ınız 0 seviye ise birbirinizi doğal olarak ekleyemezsiniz. Bunun için 5 dolarlık bir harcama yapmanız gerekir. İstek atmayı ise CS:GO'nun oyun içi istek kodu ile halledebilirsiniz.

Steam'de 5 dolar harcamanız lazım, yoksa giremezsiniz.

İkinci olarak CS:GO'ya girince sağ tarafta mektup işareti var oraya tıkla kod kısmı var. Kod kısmına bas kodunu kopyala ya da arkadasının kodunu al oraya yapistir davet atın aynı lobiye gelmiş oluyorsun. İyi oyunlar dilerim.

İkinci olarak CS:GO'ya girince sağ tarafta mektup işareti var oraya tıkla kod kısmı var. Kod kısmına bas kodunu kopyala ya da arkadasının kodunu al oraya yapistir davet atın aynı lobiye gelmiş oluyorsun. İyi oyunlar dilerim.
Kod arkadaş eklemek için zaten. Steam'de 5 dolar harcama yapmak lazım arkadaş eklemek için. Kod ile de eklenemez.

Arkadaşlık isteği yollamak için 5 dolar harcamanız lazım.
(5 dolar harcayan biri 5 dolar harcamayan birine arkadaşlık isteği gönderebilir)

Geri
Yukarı