CS:GO yüzünden hikaye oyunu oynayamıyorum

Hocam öyle demeyin o onetap atinca gelen haz o midden awpyle peekleyince Dark'i vurunca gelen tad eco raund kazaninca gelen zevk off ben bir rekabetçi atip geliyorum.
Evet öyle fakat 40dk'nı verince elonun gitmesi, takıma gelen eşek heriflerin sana sövmesi gibi tatsız olayları düşününce hiç de zevki kalmıyor :)

Evet öyle fakat 40dk'nı verince elonun gitmesi, takıma gelen eşek heriflerin sana sövmesi gibi tatsız olayları düşününce hiç de zevki kalmıyor :)

Hocam yaş kitlesi yüksek takimlarla giriyorum o konuda sorun yaşamiyorum ama RDR 2 Cyberpunk Witcher 3'ü bitiremiyorum keşke hafzamdan 1 hafta silebilsem CS:GO'yu o anki heyecanla 3 ünüde bitiririm.

Hocam yaş kitlesi yüksek takimlarla giriyorum o konuda sorun yaşamiyorum ama RDR 2 Cyberpunk Witcher 3'ü bitiremiyorum keşke hafzamdan 1 hafta silebilsem CS:GO'yu o anki heyecanla 3 ünüde bitiririm.
Valla hocam ben de yaş kitlesi yüksek takımlarla girdim. Faceit TCL'de takıldım ama bu oyundan başka becerisi olmayan insanlar çok fazla ve sürekli toxicliyorlar. Bir de oyun hep aynı, hikayeli oyunlara bi alıştınız mı zevk veriyor zaten. Oyun abi bu stres atarsın, strez olmazsın. Valla saçmalık bence para kazanmadan şöyle oyunlar oynamak.

Hocam rank global 5 k saatim var tahminen ne zaman olur bu dediğiniz.
Ben de global oldum kral, 8.000 saatim var deliler gibi oynamıyorum eskisi gibi hikayeli oyunlar oynuyorum günde 2-3 maç atıyorum. Nasıl baymıyorsun valla helal olsun. :D

Hocam öyle demeyin o onetap atinca gelen haz o midden awpyle peekleyince Dark'i vurunca gelen tad eco raund kazaninca gelen zevk off ben bir rekabetçi atip geliyorum.
O deagle tekinin verdiği haz bambaşka kral. Haklısın ne diyeyim.

Vallahi hocam ben de yaş kitlesi yüksek takımlarla girdim. FACEIT TCL'de takıldım ama bu oyundan başka becerisi olmayan insanlar çok fazla ve sürekli toxicliyorlar. Bir de oyun hep aynı, hikayeli oyunlara bir alıştınız mı zevk veriyor zaten. Oyun abi bu stres atarsın, strez olmazsın. Vallahi saçmalık bence para kazanmadan şöyle oyunlar oynamak.

Sende bana yardım et bende hikayeli oyunlardan zevk almıyorum. Nefret ediyorum da diyebilirim zaman kaybı bence.

Ben bir süre önce hikayeli oyun delisiydim yani hiç böyle CS valorant falan oynamazdım ama şu 3 aydır bir CS'ye falan başlayayım dedim o gün bu gündür hiçbir hikayeli oyun oynayamıyorum. Milletin o kadar övdüğü RDR2'yi aldim sarmadi 3 4 saat oynayıp ciktim. Şu günlerde yaptığım tek şey sabahları CS öğlenleri PUBG akşamları Valorant oynamak :D Elo atlayınca falan çok güzel zevk veriyor oynamayı bırakamıyorum da. Benim de bir çare bulmam lazım bu duruma.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı