Çözüldü CS:GO aşırı FPS düşüklüğü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Özür dilerim, 19042 diye okudum. 19044 imiş gerçekten. Dosyaya da başka bir Windows 10 PC'den baktım, sürümünde sorun yokmuş senin.

Şu programı kaldırıp dener misin: DownloadStudio

Kod:
28719 1:57:44.6321056 PM csgo.exe 6744 QueryAllInformationFile C:\Program Files (x86)\Conceiva\DownloadStudio\plugins\dstudiolsp.dll BUFFER OVERFLOW CreationTime: 2/5/2022 7:48:49 PM, LastAccessTime: 4/21/2022 1:56:49 PM, LastWriteTime: 12/20/2017 4:29:28 PM, ChangeTime: 2/5/2022 7:48:49 PM, FileAttributes: A, AllocationSize: 745,472, EndOfFile: 744,448, NumberOfLinks: 1, DeletePending: False, Directory: False, IndexNumber: 0x5000000044d5d, EaSize: 0, Access: Generic Read, Position: 0, Mode: Synchronous IO Non-Alert, AlignmentRequirement: Word
Olmazsa şunu dene:
  • Steam.exe ve SteaamApps klasörü hariç her şeyi sil Steam klasöründen.
  • Steam.exe

Söylediğiniz programı sildim ve oyuna giriş yaptım. Ama oyun arayüzünde ve oyun içinde aşırı FPS düşüklüğü yaşıyorum grafikleri en aşağı çekmeme rağmen. Sorunu gidermeye çalışırken zarar vermiş olabilir miyim? Eskiden en yüksek grafiklerde oynayabiliyordum.

Çözüm
Söz konusu program bir virüs olabilirdi açıkçası. Bir virüs taraması yapar mısınız? Başka zararlılar da olabilir.

Eğer virüs yoksa DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapın:

Söz konusu program bir virüs olabilirdi açıkçası. Bir virüs taraması yapar mısınız? Başka zararlılar da olabilir.

Çözüm

DDU ile temizledim. Şimdi kurulumu nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı