CS. GO atolye haritasıdan botlarla başarım kasıldığından VAC yenir mi?

507320

Decapat
Geçen bir atolye haritası buldum. Botlar var ama bildiginiz gibi normal oyunda botlar kill diye sayılmıyor. Bu atolye haritasinda sayılıyor, o yüzden başarim kasabiliyorsunuz. Haritaya girerken herhangi bir kod yazmadım konsola direk girdim ve zeusla 10 bot öldürdüm ve AUG'la 10-15 bot öldürdüm sace zeus başarimi oldu. Sonra korkup ciktim şu an ağlamak istiyorum. Hesabım aşırı değerli ve benim yaptığım yasal bir şey değilmiş gibi hissediyorum acaba VAC yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen bir atolye haritası buldum. Botlar var ama bildiginiz gibi normal oyunda botlar kill diye sayılmıyor. Bu atolye haritasinda sayılıyor, o yüzden başarim kasabiliyorsunuz. Haritaya girerken herhangi bir kod yazmadım konsola direk girdim ve zeusla 10 bot öldürdüm ve AUG'la 10-15 bot öldürdüm sace zeus başarimi oldu. Sonra korkup ciktim şu an ağlamak istiyorum. Hesabım aşırı değerli ve benim yaptığım yasal bir şey değilmiş gibi hissediyorum acaba VAC yer miyim?
VAC adı üzerinde "Valve Anti Cheat", bir anti hile sistemidir. Atölye haritasında başarım kazanmanız durumundan ban yemezsiniz. VAC sistemi, hile kullanan oyuncuları tespit eder ve onları yasaklar. Hile yapmamışsınız, bir problem yok.

Doğrudan programla yapılabiliyor başarım hilesi. O bile ban yedirmiyor.

Hiçbir sorun olmaz devam edebilirsin. Daha hızlı yapmak için bazı sunucular var (idle sunucular diye geçiyor galiba tam emin değilim) onları kullanabilirsin ben 3 4 dakikada yapmadığım tüm bilmemneyle 300 kill al görevlerini bitirdim.

Geri
Yukarı