CS:GO AWP boom kaplaması satılmalı mı?

Float.db veri tabanında o float değerlerinde bir Souvenir AWP Dragon Lore yok gözüküyor:

Floatdb.png

Yeni kutudan çıkarıldığı için de olabilir. Eğer resimde oynama yapılmadıysa, gerçekse er ya da geç düşer veri tabanına.

Float.db veri tabanında o float değerlerinde bir Souvenir AWP Dragon Lore yok gözüküyor:

Eki Görüntüle 1191675

Yeni kutudan çıkarıldığı için de olabilir. Eğer resimde oynama yapılmadıysa, gerçekse er ya da geç düşer veri tabanına.
Hesabımda topluluk banı var. Ayrıca hesabı da her zaman gizli tutarım. Bunun sebebi ile oraya düşmemesi neden olabilir mi? 1-2 hafta bekleyelim bakalım.

Floatdatabase'de göremedim.😁
1634483533249.png

Ayrıca 400$'dan satışa sunulan herhangi bir cobblestone hatıra paketi bulunmuyor steam'de(2015).
1634483669114.png

Dosya Ekleri

• 1634483639568.png
    1634483639568.png
    53,4 KB · Görüntüleme: 28
Hesabımda topluluk banı var. Ayrıca hesabı da her zaman gizli tutarım. Bunun sebebi ile oraya düşmemesi neden olabilir mi? 1-2 hafta bekleyelim bakalım.
Hesabın gizli olması bir sebep mi bilemiyorum. Örneğin dünyadaki en az aşınmaya sahip 2 Souvenir Dragon Lore tek bir kişide:

floatdb2.png

Ayrıca hesabı da uzun süredir gizli:

g10.png

Kafayı yemek üzereyim. Az önce 3 tane daha kasa açtım. Toplamda 400 dolar çıktı. 400 Dolarlık skinlerin karşılığında cobblestone hatıra paketi aldım. İçinden AWP'lerin en baba skini çıktı. AWP Dragon Lore (Souvenir) (0.173 Float) Ben bu skini kaç bin dolardan bırakayım? Bazı siteler 48 bin dolara alırım diyor bazıları 2bin dolar diyor.

Oha , hayırlı olsun.

Geri
Yukarı