CS:GO AWP fiyatı artar mı?

Şu kasalar bir bana gülmüyor. O kadar açıyoruz bir tane kırmızıyı geçtim pembe vermiyor. Adam stattrak FN çıkarıyor. Tebrikler bu arada.

Şu kasalar bir bana gülmüyor. O kadar açıyoruz bir tane kırmızıyı geçtim pembe vermiyor. Adam stattrak FN çıkarıyor. Tebrikler bu arada.

Tek değilsin bana da gülmüyor tek değilsin, yükselebilir veya düşebilir bence elden çıkar derim.

Konudan bağımsız ama bu technopat adminlerinde dehşetül vehşet bir ego var. Birebir tam konuyu özetleyen bir başlık yazıyorum kendince kafasına göre illahaki düzeltiyor değiştiriyor. Mutlaka kendi belirleyecek. Cidden çok garip. Sadece bu forumda var bu saçmalık.
Aynen öyle maalesef
Teşekkürler ben de çok fazla denedim son zamanlarda az açıyordum fiyattan dolayı ama sonunda çıktı

Neo noir, topluluğun sevdigi fakat çok da nadir olmayan bir seri. Oyunda pek yeni değil. Ayrıca çıktığı kasa da oyundan kolayca düşebiliyor. Fiyatının artacağını pek sanmıyorum.

Takas ile bıçağa veya çok satılan ak-47 skinlerinden birine çevirebilirsiniz. Böylece satmanız daha kolay olur.

Gerçek paraya çevirmek istiyorsanız 3 parti siteler kullanmanız gerekiyor. Bu tarz siteler de EN AZ %5 pay alıyorlar.

İyi forumlar.

Hocam birçok item yükseldi. Ben önceden itemlerimi tutmuyordum direkt satıyordum ya da takaslıyordum, şuanda fiyatları en az 10-15 katı. Ben de birkaç ay önce itemleri tutmaya karar verdim ve elimde tuttuğum AK-47 Kırmızı Laminant Az Aşınmış 300TL civarı iken şuanda 700TL civarı. Tüm itemlerim bu şekilde olmasa da yükseldi. Demem o ki elinizdekini tutun. Elinizdeki eşya nadir bir eşya, fiyatı şimdi olmasa da ilerleyen zamanlarda sürekli artacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı