CS:GO AWP Solucan Tanrısı vs Dış İskelet

Skini yanlışıkla 1 liraya sattım.
Steam Cüzdana para yükledim aldım skini.
Dış iskelet daha iyi. Furia 2020 RMR, Evil Geniuses 2020 RMR stickerları ile iyi gider.
Dediğin çıkartmaları aldım, nerelerine yapıştıracam bu çıkartmaları? Hangisini dürbüne yapıştırayım?

Son düzenleme:
Dış iskelet bir yerden sonra insanı boğuyor, keşke Solucan Tanrısı alsaymışsın.
Solucan Tanrısı vardı satıp Dış İskelet alacaktım. Solucan Tanrısı'nı 8 Lira'ya satacağıma 1 Lira'ya sattım. Yanlış yazmışım fiyatı. Ben de Steam Cüzdana para attım ve aldım. Dış İskelet hoşuma gitti biraz bir kaç el girdim.

Solucan Tanrısı vardı satıp Dış İskelet alacaktım. Solucan Tanrısı'nı 8 Lira'ya satacağıma 1 Lira'ya sattım. Yanlış yazmışım fiyatı. Ben de Steam Cüzdana para attım ve aldım. Dış İskelet hoşuma gitti biraz bir kaç el girdim.
Ben de Dış İskelet çıktığı zaman çok seviyordum takıldım 2-3 gün sonra çok baymaya başladı beni başka skinlere yöneldim.

@Endless Kaan Şu şekilde, tabii kişiye göre değişir stickerların hangi konumda güzel durduğu:

Exoskeleton.png

Bende Astralis parlak var kıyıp yapıştıramıyorum, çok güzel duracağına eminim ama sticker skinle aynı maliyette olunca bayağı arada bırakıyor beni.

Hocam parlağı yapıştırma elinde tut, onun yerine parlak olmayanını yapıştır. Hem görüntü olarak pek farklılık yok.

Hocam parlağı yapıştırma elinde tut, onun yerine parlak olmayanını yapıştır. Hem görüntü olarak pek farklılık yok.
Ya parlak olmayanı çok soluk kalıyor keşke parlak 3 4 liralara düşse diyeceğim bu sefer elimdeki parlaklara yazık olacak yükselse alamayacağım bilmiyorum ne yapsam kararsızım belki nip parlak alıp onu yapıştırırım.

Geri
Yukarı