CS:GO Ayarları Değiştirince FPS Değişmiyor

Can Ergönen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım 1050 T, işlemcim i3 6098P. CS:GO'da 250-300 FPS alıyorum. Fakat görüntü ayarlarıyla hem CS'de hem Nvidia Denetim Masası'nda oynadığımda FPS yerinden oynamıyor. Niye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer FPS'in düşmesini bekliyorsanız sistem CS:GO için fazla fazla yeterli. Normal. Yükselmesini bekliyorsanız da daha nereye yükselsin? Bu sistemde 240 Hz monitör kullanıyor bile olsanız yeterli performansı var sistemin. Hatta çok bile. Bu sebeple oyun FPS'i arttırmak yerine enerji tasarrufuna yöneliyor. Bir sorun yok.

Eğer FPS'in düşmesini bekliyorsanız sistem CS:GO için fazla fazla yeterli. Normal. Yükselmesini bekliyorsanız da daha nereye yükselsin? Bu sistemde 240 Hz monitör kullanıyor bile olsanız yeterli performansı var sistemin. Hatta çok bile. Bu sebeple oyun FPS'i arttırmak yerine enerji tasarrufuna yöneliyor. Bir sorun yok.
Tamam teşekkürler :)

Hocam çok garip değil mi ya, arkadaşın GTX 760'ı vardı, en yüksek ayarlar 1920x1080'de 250 FPS, en düşük ayarlar 640x480 çözünürlükte de 250 FPS alıyordu. Kendim test ettim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı