CS:GO bas-konuş ile karşı tarafa ses gitmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mrshuf

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, CS:GO'da 2 gün öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu ama dünden itibaren bas konuşta sesim gitmemeye (cızırtı gibi bir şeymiş) başladı. Steam'de sesi test edince sesim geliyor, arkadaşımla sesli sohbet başlattığımda da. Sorun nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, CS:GO'da 2 gün öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu ama dünden itibaren bas konuşta sesim gitmemeye (cızırtı gibi bir şeymiş) başladı. Steam'de sesi test edince sesim geliyor, arkadaşımla sesli sohbet başlattığımda da. Sorun nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Chat ban yemişsin benim gibi

Artı -2 Eksi

Öncelikle oyunun dosyalarını doğrulayın en basit çözüm, olmaz ise oyunu yönetici olarak çalıştırıp dener misiniz?

Öncelikle oyunun dosyalarını doğrulayın en basit çözüm, olmaz ise oyunu yönetici olarak çalıştırıp dener misiniz?

Oyunun dosyalarını doğruladım bir dosya doğrulanmadı tekrar indirilecek dedi. Şimdi yönetici başlatıp deneyeceğim.
Neden rekabetçi giriyorsa gitmezmiş sesi?
Bir şey değişmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı