Çözüldü CS:GO'da mikrofondan karşı tarafa ses gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
za.png

İletişim kısmı yok, ve CS:GO'da mikrofon tuşuna bastığımda altta kendi ismimi gördüğüm halde sesim karşı tarafa gitmiyor. Discord'da falan çalışıyor. Ne yapmam gerek İletişim kısmının gelmesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam tamam sorunu günler sonra çözdüm. WO Mic varsayılan kayıt aygıtı değilmiş, o yüzden CS otomatik olarak kırmızı girişi mikrofon olarak alıyormuş.
Oyun içi ayarların giriş ve çıkış seçeneklerinden diğerlerini deneyin.
Aynı sorunu "Valorant" oyununda yaşamıştım. Seçili olan seçenekten başka bir seçeneği seçip tekrar eski seçeneği seçtiğimde düzelmişti. Belki bu tarz bir bug olmuştur.

Oyun içi ayarların giriş ve çıkış seçeneklerinden diğerlerini deneyin.
Aynı sorunu "Valorant" oyununda yaşamıştım. Seçili olan seçenekten başka bir seçeneği seçip tekrar eski seçeneği seçtiğimde düzelmişti. Belki bu tarz bir bug olmuştur.
1598282095605.png

Burada öyle bir ayar yok hocam, CS'de ise Hoparlör seçeneği var fakat mikrofon seçeneği yok.
Microphone Not Working bu bağlantıdaki 7 adımı deneyebilirsiniz.
Benim sorunum mikrofonun sadece CS'de çalışmaması hocam, ama yine de teşekkürler.

Eki Görüntüle 647549

İletişim kısmı yok, ve CS:GO'da mikrofon tuşuna bastığımda altta kendi ismimi gördüğüm halde sesim karşı tarafa gitmiyor. Discord'da falan çalışıyor. Ne yapmam gerek iletişim kısmının gelmesi için?

Hocam ekran kartı arızalanmış sanırım, direk servise götürün derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı