CS:GO başlatılamıyor

Bay Hiçkimse

Kilopat
Yer
İstanbul / Sancaktepe
Oyunu açmak için oynaya tıklıyorum normal bir şekilde devam ediyor her şey. Daha sonra hiçbir hata vermeden aynı oyna tuşu bulunan ekrana geliyor ve oyun başlamıyor. D3D9x_dll dosyasını silip tekrar DirectX kurulumu yaptım, oyun dosyalarını doğruladım ama sorun devam ediyor. Sorunun nasıl çözüldüğünü bilen var mı?

Oyunu açmak için oynaya tıklıyorum normal bir şekilde devam ediyor her şey. Daha sonra hiçbir hata vermeden aynı oyna tuşu bulunan ekrana geliyor ve oyun başlamıyor. D3D9x_dll dosyasını silip tekrar DirectX kurulumu yaptım, oyun dosyalarını doğruladım ama sorun devam ediyor. Sorunun nasıl çözüldüğünü bilen var mı?
CS:GO'nun tüm ayarlarını sıfırlayın düzelebilir.

CS:GO'nun tüm ayarlarını sıfırlayın düzelebilir.
Başlatma seçeneklerinden mi bahsediyorsunuz?
Anti virüs kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız devre dışı bırakmayı ve arka planda çalışıyorsa görev yöneticisinden kapatmayı dener misiniz?
Kullanmıyorum. Windows Defender'i kapatıp açıp denedim değişmedi.

Dostum link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bununla çözebilirsin diye düşünüyorum.
O pek anlaşılır değilmiş bunu deneyin olmazsa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silip yükleyiniz hocam en mantıklı çözüm.

Artı -2 Eksi

Geri
Yukarı