CS:GO batağından nasıl kurtulabilirim?

Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu 2 sene kadar önce bırakmıştım. 2 hafta önce yeni hesabımla CS:GO aldım ve oyunu oynuyorum, seviyorum ama sürekli skin almaya başladım. Envanterim 500-600 TL civarı yapar ve bu para harcamayı sınırlandıramıyorum, sürekli aklıma gelip bir şeyler almayı düşünüyorum. 2 gün önce de bet sitesinde CS:GO kasalarından açıp gelen skinleri hesaba çektim ama aklımda bıçak almak gibi bir düşünce var. Para biriktirip 4-5 ay sonra PC toplamayı düşünüyorum ama sürekli bıçak tarzı şeyler ilgimi çekiyor ve almak istiyorum. Bu para batağından nasıl kurtulabilirim sizce?

Benim tavsiyem skin vb. şeyleri alacaksan direk al kumar olayına (kasa açma) girme onun sonu yok zarar daha büyük oluyor paranla aldığın skin hesabında olduğu sürece satabiliyorsun sonuçta. Bende oyunda bıçak olayına kafayı takıp en sonunda kelebek alıp rahatladım maalesef.

Arkadaşlar oyunu 2 sene kadar önce bırakmıştım. 2 hafta önce yeni hesabımla CS:GO aldım ve oyunu oynuyorum, seviyorum ama sürekli skin almaya başladım. Envanterim 500-600 TL civarı yapar ve bu para harcamayı sınırlandıramıyorum, sürekli aklıma gelip bir şeyler almayı düşünüyorum. 2 gün önce de bet sitesinde CS:GO kasalarından açıp gelen skinleri hesaba çektim ama aklımda bıçak almak gibi bir düşünce var. Para biriktirip 4-5 ay sonra PC toplamayı düşünüyorum ama sürekli bıçak tarzı şeyler ilgimi çekiyor ve almak istiyorum. Bu para batağından nasıl kurtulabilirim sizce?
Skin alsan ne olacak ki? En kötü az biraz zararla satarsın bence. Sonuçta dolu site var bu satış işlemini yapabileceğin.

Al pişman olmazsın 2 yıldır oynuyorsun hakkını vermişsin almaktan vazgeçmek yerine daha çok al sonuçta ölümlü dünya harcayacağım maximum bin lira aldığın zevk ise paha biçilemez. Oyunlara verdiğiniz parayı çöpe gidiyormuş gibi görmeyin kendinize mutluluğunuza yatırımdır sonuçta.

Geri
Yukarı