Çözüldü CS:GO bedava seçkin olunur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Övgü Boost hiçbir fayda yaramıyor.

Evet yarıyor bu arada her maç karşıma gelenleri kontrol ederim yaptırmadığımda 1 madalyon lu adamlar geliyordu şimdi yaptırdıktan sonra hileye falan hiç denk gelmedim hep yüksek saatli adamlar geliyor.

10klı adamlar geziyor bu aralar maçlarda. Onlar gelirse sıkıntı )

1 kere geldi hocam vallahi içimizden geçti adam bu arada cidden övgü Boost yaptırınca karşıma gelen adamlar hep 5 tane madalyonları oluyor gerçekten fark ettiriyor. Saatleri yüksek geliyor ama hala iyi oynyuamıyorlar :D

Evet yarıyor bu arada her maç karşıma gelenleri kontrol ederim yaptırmadığımda 1 madalyon lu adamlar geliyordu şimdi yaptırdıktan sonra hileye falan hiç denk gelmedim hep yüksek saatli adamlar geliyor.

1 kere geldi hocam vallahi içimizden geçti adam bu arada cidden övgü Boost yaptırınca karşıma gelen adamlar hep 5 tane madalyonları oluyor gerçekten fark ettiriyor. Saatleri yüksek geliyor ama hala iyi oynyuamıyorlar :D

Hocam kanmayın bende yapıyorum 500'den fazla yaptım bir etkisi olmuyor bot hesaplar oldugu için etkı etmez. Bot değilse teki edr.

Ben şahsen etkisini gördüm hocam normalde her girdiğimde rakiplerin profillerine bakarım arada bana göre bayağı fark oluyor profil dolgunluğundan dolayı.

Kendıme 5000-5000-5000 var eskıden basmıştım rozetsız vs adamlar gelıyor. Güven faktorunuz normaldede yükseke gelir.

Geri
Yukarı