Cs.Go Benden Başka Sevmeyen Var Mı?

Resul.A

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar çok geç kalmış olsam da oyunu az önce satın alıp indirdim ve gerçekten 2 3 maç sonra sıkıldım ki ben yılların Cs. 1.6 oyuncusuyum, online da saatler harcadığımı biliyorum ama bu oyunla bence bitirmişler Counter'i.
Oyunda ne vurma ne de vurulma hissiyatı var silahlar sanki ucundan kıvılcım çıkan tahtalar gibi, Grafikleri arttırmışlar ama bu sefer oyunun gerçekciliği bitmiş, çocuk oyunu gibi silahlar renkli, çıkartmalı falan, Oyunda yürüme animasyonu diye bir şey de yok süzülür gibi gidiyorsun. Bu oyunun dünya çapında turnuvaları olduğuna inanamıyorum açıkcası. Acaba bana yabancı geldiği için mi böyle? Oyunu oynamak istiyorum ama 1.6'da ki zevki vermedi bana. Oyundan zevk almak için yapmam gereken şeyler varsa söylerseniz sevinirm.

Son düzenleme:
Bende ilk oynadıgım zamanlarda zordu zevk vermiyordu ama şimdi alıştım alıştıgın zaman çok güzel oluyor. Bırakmak istemiyor insan. Yıllarca 1.6 oynadıktan sonra cs.go oynamak her insan için tuhaf olur. 1.6'nın zevkini vermez ama oynadıktan sonra cs.gonun daha iyi oldugu kanatına varacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almadan önce oynadım, çok zevkli geldi. Aldım, 1-2 saat civarı oynadım sıkmaya başladı. 1 Hafta sonra para verdim bu oyuna oynayalım dedim fakat 15 dakika olmadan yine kapattım. Hiç zevk alamadım.

Bende ilk girdiğimde AK47 kullanımı vs. beğenmemiştim ve mekanikleri garip gelmişti ancak sonra takılmaya başladığımda bırakamadım ve şuan 600 saatten fazla oyun sürem var. Rekabetçi olayına alışırsanız zaten, sıkılmayacaksınız. (y)

Bence en güzel yanı bu maç oluşturma sistemi olmuş.
Turnuvaların sebebi popülerliğin artması, şu sıralar 600.000 online oyuncu görmen mümkün. Tabi popülerliğinin nedeni kendi ekonomisine de sahip olması. Çoğu adam eşya düşürmek için bile oyunu satın alıyor, bu "idle" dediğimiz serverlara girip günün sonunda bir şeyler düşmüş olmasını bekliyor. Oyunla hiçbir alakası olmayan böyle adamlar da var ama popülaritesine katkıda bulunuyor işte.

Bilmiyorum bana diğer CS oyunlarından farklı gelmedi, çok kasıntı olmazsan fena oyun değil. Ama "rekabet" yüzünden hileye başvuran sayısı fazla, turnuvalarda bile enselendi bazıları.

Ben rekabetçi aıp çıkıyordum. Sildim ama oyunu. Eski seriye baktığında baya fark var. Silah kaplamaları ve market olmayacaktı. Cs serisine yakışmıyor.

Arkadaşlar çok geç kalmış olsam da oyunu az önce satın alıp indirdim ve gerçekten 2 3 maç sonra sıkıldım ki ben yılların Cs. 1.6 oyuncusuyum, online da saatler harcadığımı biliyorum ama bu oyunla bence bitirmişler Counter'i.
Oyunda ne vurma ne de vurulma hissiyatı var silahlar sanki ucundan kıvılcım çıkan tahtalar gibi, Grafikleri arttırmışlar ama bu sefer oyunun gerçekciliği bitmiş, çocuk oyunu gibi silahlar renkli, çıkartmalı falan, Oyunda yürüme animasyonu diye bir şey de yok süzülür gibi gidiyorsun. Bu oyunun dünya çapında turnuvaları olduğuna inanamıyorum açıkcası. Acaba bana yabancı geldiği için mi böyle? Oyunu oynamak istiyorum ama 1.6'da ki zevki vermedi bana. Oyundan zevk almak için yapmam gereken şeyler varsa söylerseniz sevinirm.
Bende Beğenmedim Senin gibi ve millet bu oyuna silah kasaları için para veriyor ve çokta iyi silahlar çıkmıyor :(

CS GO oynamadım ama videolarını izleyerek az çok bilgi sahibi oluyor insan. Bence eski CS tadını vermiyor ve ne kadar grafikleri falanda yenilense de artık oyunun amacı 15 sene önceki CS 1.5 ten pek farkı yok açıkçası. 30-40 ₺ verip BF4'ü tercih ederim sonuçta devasa haritalarda tank, uçak vb. kullanabiliyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı