CS:GO Benzeri Oyun Önerisi

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Boşu boşuna stres yaptıran CS:GO artık hile kitlesi yüzünden bana vakit kaybı gibi gelmeye başladı. CS:GO oynarken 40-50 FPS alıyorum, bu şekilde düşük sistemle oynayabileceğim oyun var mı? CS 1.6 diyen olursa normal karşılarım çünkü eğlenerek oynardım. :)

Mümkünse Valorant tavsiye etmeyin çünkü aynı lacivert. Steam'de 100 TL kadar bakiyem var. Hiç olmadı, Age of Empires oynadığım zamanlara geri dönerim.

R6 derdim ama sisteminiz kaldırır mı bilmiyorum.

6 GB RAM istiyor ama bende 4 GB var. Dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve özelliklerini ekledim. Düşük ayarlarda yine kasma sorunu olacaktır sanırım. Bu sisteme bir oyun önerisi zor.

İşlemci: Intel Core i3-4005M CPU 1.70 GHz Dahili Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400 Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 710M
SSD: Lexar NS100 128 GB Disk: Hitachi 500GB HTS545050A7E380 RAM: Samsung DDR3 4 GB 1600 MHz İşletim Sistemi: Windows 10 Home 20H2.

Boşu boşuna stres yaptıran CS:GO artık hile kitlesi yüzünden bana vakit kaybı gibi gelmeye başladı. CS:GO oynarken 40-50 FPS alıyorum, bu şekilde düşük sistemle oynayabileceğim oyun var mı? CS 1.6 diyen olursa normal karşılarım çünkü eğlenerek oynardım. :)

Mümkünse Valorant tavsiye etmeyin çünkü aynı lacivert. Steam'de 100 TL kadar bakiyem var. Hiç olmadı, Age of Empires oynadığım zamanlara geri dönerim.

Bence boş ver CS tarzı oyunu uygun bir Call of Duty al multiplayer ini oynarsın hem Call of Duty hikayeleri efsane.

CS:GO'dan sıkıldıysan benim gibi ya VALORANT başlayabilirsin ya da başka tür oyunlara atılabilirsin. Ben ilk başta bir VALORANT'ı denedim ama 1 ay sonra sıkılınca başka tür oyunlara atılmaya başladım ve şu an çok mutluyum.

Bence boş ver CS tarzı oyunu uygun bir Call of Duty al multiplayer ini oynarsın hem Call of Duty hikayeleri efsane.
Steam'de Call of Duty eski sürümleri mevcut mu? Sanırım yok ama Call of Duty single için çok güzel oyun önerisi.

İmza referans gösterilemez.
İşlemci: İntel Core i3-4005M CPU 1.70 GHz Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 710M

Anlayacağınız eski çağ bir sistem. Yakında değişiklik yapmayı düşünüyorum da, biraz daha var.
Ah yok be hocam. :)

Geri
Yukarı