CS:GO berbat eşleştirme sistemi

ooredoo

Decipat
Ben yeni rekabetçi atıyorum. Silver II'yim. Karşıya korgeneral, general, teğmen vs geliyor. Ne yapabilirim? Bunu düzeltmenin yolu var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seviyenin nerdeyse hiç önemi yok, çok rozeti olanlar iyi oynamıyor gördüğüm kadarıyla.

Genelleme değil yani, adamın 3-4 tane rozeti vardı (3-4 kez level fullemiş) oyuna ilk kez girecek biri gibi oynuyordu. Takma yani seviyeyi pek, rank önemli.

Değil, 5 yıllık deneyimi var ve 4/10 performans veriyorsa, sen de 1 aylıksan ve 4/10 performans veriyorsan eşlenmenizden daha normal bir şey yok.

Rütbeniz ne ise o rütbede kişileri verir karşıya. Eşleştirme sistemi berbat değil aslında, eşleştirme sisteminin çok kapsamlı olmamasından kaynaklı bu. Çok kıt bir şekilde eşleştiriyor. Karşınıza aşağı yukarı size yakın oynayan birisi gelir, en fazla smurf gelme ihtimali var o da düşük.

Evet seçkinim fakat oynanış tarzı vs aramızda bayağı bir fark var
Aim çalışın,3-4 tane harita belirleyin hep onları oynayın.2-3 ayda mg1 seviyesine gelirsiniz.Oyunda yeniyseniz ak47,m4a4 gibi silahlar yeni alternatif silahlar kullanın sekme oranları az olanlardan bahsediyorum.Silver 2 siniz karşınıza en fazla nova veya mg ler gelir öyle üst rank gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı