CS:GO berbat eşleştirme sistemi

Daha fazla  
Bu oyunu öyle bir oynuyorum ki gerçekten temiz adam denk gelirse alamadıgım takım yok. Ama şu oyunda hileler başını almış gidiyor 2000 saatlik oyuncuyum hakkımla supreme kadar çıktım fakat globali hem hile hem de trollerden dolayı göremedim, şunu belirtmeliyim ki inanılmaz kötü bir eşleştirme sistemi var. Random bir oyuna girdigimde hesabını daha yeni açmış bir kişi ile oynayabiliyorum ki bu %95 hile oluyor. Artık oyun illallah ettirdi, oynanmaz hale geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim yanlış anlama ama 30 yaşındayım CS1.6 sından Half-Life na kadar hepsini oynadım CS:GO'yu ilk çıkığı zaman satın aldım hayatım boyunca en ufak oyunda bile hile açmadığım halde 2 sene önce CS:GO'dan hile sebebi ile VAC ban yedim daha sonrasında yine başladım CS'ye ama şunu fark ettim artık hile kullanmayan kişiler bu oyunda dışlanıyor hile kullananlara ait bir oyun oldu CS:GO.
O yüzden pek kafana takma yapabilceğin hiçbir şey yok. Bende isterdim gençliğimin oyununu rahatça huzurla oynamayı ama :D.

Eskilerden güzeldi ben de 2016'da başladım 600-700 saatim vardı bıraktığımda ancak artık dediğiniz gibi hilelerden oyun gitmiyordu artık oynanmaz CS:GO.

Bu durumu tek başınıza aşamazsınız aşamayacaksınız isterseniz Faceit ESEA gibi platformlara geçip orada oynayabilirsiniz ki Faceit'te LVL çıkmazsan aynı mm gibi(10 yaşında Rus'la oyun oynadığım bilirim)
ESEA paralı ama daha profesyonel maç bulmasıda uzun sürüyor ama kayıp ettin direk puan düşme durumu yok MVP sayısı kill de değerlendirilip daha az puan düeşebiliyorsunuz. Faceit'te bile hile garantisi yok biz 5 kiş takımımızla girdik antrenman maçı diye 1 haftada banladığımız 3 kişisini 2'si ban yedi duvar arkası nişan alarak HS atıyor AWP ile düşün. mm devam etmek istertsende mümkün olduğunca DC'lerden rankı yüksek insan bulup girin o zaman belki bir umut doğar. Başarılar.

Vallahi Faceit ESEA bilmem ben Online oyunların ne yazık ki tümü hile olmuş ya en iyisi hikayeli Single oyunlarla vakit geçirmek ya da hileleri kafaya takmadan oynamak ama bu çok zor ben CoD aldım ön siparişten MW 2019'u onda bile hile kullanıyorlar adamlar düşünün oyunun fiyatı bir SSD parası.

Bu oyunu öyle bir oynuyorum ki gerçekten temiz adam denk gelirse alamadıgım takım yok. Ama şu oyunda hileler başını almış gidiyor 2000 saatlik oyuncuyum hakkımla supreme kadar çıktım fakat globali hem hile hem de trollerden dolayı göremedim, şunu belirtmeliyim ki inanılmaz kötü bir eşleştirme sistemi var. Random bir oyuna girdigimde hesabını daha yeni açmış bir kişi ile oynayabiliyorum ki bu %95 hile oluyor. Artık oyun illallah ettirdi, oynanmaz hale geldi.

Rus hileler bitmez.

1 Aydır yeniden başladım hiç hile gelmedi, 1300 saatim var bırakma sebebim hilelerdi ama şu an denk gelmedim.

Şansına denk gelmemiş olabilir yoksa daha 2 gün önce adam basit eğlencede AWP ile utanmasa evimden vurucaktı beni hayır bakın aim iyi olabilir ama Shift'ten elimi hiç çekmedim halde long a bakarken bir anda bana dönüp shorttan daha çıkar çıkmaz headshot atmak temiz gibi gelmiyor bana.
CS:GO oynayan var mı hala ya? Valorant çıkınca direk sildim oyunu. Yokluğunuda hissetmiyorum. Rahatladım hilelerden kurtulduğum için.

Valorant'da pek temiz sayılmaz.

CS:GO'yu ilk çıkığı zaman satın aldım hayatım boyunca en ufak oyunda bile hile açmadığım halde 2 sene önce CS:GO'dan hile sebebi ile VAC ban yedim
Hiç hak ederek ban yiyen insan görmüyoruz ortalıkta. Açıp yemişsin banı işte. Yapıyorsun bari yaptığının arkasında dur.

Artık oyun illallah ettirdi, oynanmaz hale geldi.
Farklı alternatiflere yönelip bir süre GO'dan uzaklaşın. İyi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı