CS:GO berbat rank sistemi

Sanki eloya balıklama atlıyor 2 3 rank değil dirwk global yapalım? 2000+ Silver isen sil oynu olmuyormuş işte. Valorant oyna koşarak sık kendini tatmin et.

2000 saate 200 win çok az. Ya saati afk kastınız ya da çok maç kaybettiniz.
Steam profiliniz > Oyunlar > CS:GO kişisel oyun verisi > Matchmaking sayfasının SS'ini atabilir misiniz?
Arkadaş sanırım sadece yoldaş oynuyor. 600 saatte 100'e yakın winim vardır rekabetçide ve bu bile az gelirken 2000 saatte 200 win garip.
Not: Eğer rakipte yaşayan kalmadıysa ve sizin dışınızda hayatta kalan varsa direk bombaya koşun çözmek için. Takımınızdaki biri ace bile atsa EDO size gelebilir.

Not: Eğer rakipte yaşayan kalmadıysa ve sizin dışınızda hayatta kalan varsa direk bombaya koşun çözmek için. Takımınızdaki biri ace bile atsa EDO size gelebilir.
Takımda o round 3 kill alan birisi var ise ve sen hiç kill almadan bomba çözersen 3 killi olan EDO alıyor. ACE atan birisi varsa bombayı çözene EDO vermez .

Rank sistemi saçma çünkü 7 maç art arda alırsın ama rank atlamayabilirsin ya da 1 maç alıp rank da atlatabilir(rank atlatıp atlatmayacağı belli değil) ama 1 win alıp da 3 kez rank up alamazsın. 1 maç ile en fazla 1 rank up alabilirsin.

Mm olayını bence Valve de bilmiyor. FACEIT geçin diyeceğim sılversan başlama bile.
7 seviyeydim fena lose streak yedim 6 seviyeye düştüm, 1 lose daha alsam 5 seviyeye düşecektim öyle bi lose streak yedim. Fazla stres yapıyorum diye saldım ara sıra MM girip bir kaç maç atıp çıkıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…