CS:GO berbat rank sistemi

MM'de rank için EDO sayısının dikkate alınması bana saçma geliyor dediğin gibi round da bir şey yapmadan sadece bomba çözerek EDO kasanlar oluyor.
Bana da saçma geliyor. 30 kill alıp EDO'su olmayanlar gördüm kaç kere. Ayrıca bence bu durum benim gibi AWP oyuncusu olanlar için ekstra problem çünkü genelde en azından ben ve benim gibi oyuncular arkada duruyoruz, yerleri kolaçan ediyoruz. Kısacası diğer oyuncular bombanın yanındayken biz uzakta oluyoruz. EDO sayım az oluyor o yüzden.

Hocam nova 2 falanken girdim de bence biraz rankın yüksek olması lazım FACEIT'de zevk almak için.

Minimum mg olmanız lazım bence o zamana 4 lvl falan olursunuz anca.
7 seviyeydim fena lose streak yedim 6 seviyeye düştüm, 1 lose daha alsam 5 seviyeye düşecektim öyle bir lose streak yedim. Fazla stres yapıyorum diye saldım ara sıra mm girip birkaç maç atıp çıkıyorum.

Bence mental reset atın daha iyi olur.7. seviyede gayet sakinliğinizi korumanız lazım. Rushlar genellikle 1dakika kala başlıyor.

Salın gitsin vallahi ben 6 yıldır oynuyorum maxmm SUP FACEIT'te de 8lvl gördüm emekli oldum. R6 oynuyorum daha iyi ekiple falan.
Ben de yeni başladım R6'ya, Dokkeabi oynuyorum da ben CS'ciyim diye geldim resmen kapak gibi ortada durduk ya. Adamlar delik açıyor 20 metre uzaktan vuruyor beni.

@ahmetironn hocam 2000 saat oynayip 200Win aldiysaniz bir problem vardir. Ben sahsen 500 saat oynayarak 130 rekabitci Win'i ve 160 yoldas Win'i almisimdir. Fakat rankim nova 2 idi Valorant'a gecmeden once 🙂. Aim antrenmani yaparak aiminizi gelistirebilirsiniz bu cok yardimci olacaktir.

Sadece edoyla alakalı bir durum değil K/D oranı da önemli 30 kill alıp 35 kere ölüyosanız kill almanın bir önemi kalmıyor. Hangi takımla oyuna girdiğiniz de önemli siz silver olarak novalarla oyuna girip 20-25 kill alıyorsanız daha kolay rank atlarsın ama nova olup silverlarla oyuna girip aynı killeri alıyorsanız zor atlarsınız. diğer arkadaşların dediği gibi 2000 saate 200 win çok az 500 saat ölüm maçı ısınma vs gitti desek, 1500 saat rekabetçiye kalır ortalama bir maç, bulması molası vs 1 saat sürüyor desek 1500 maçta 200 maç win yani yaklaşık 7 maçta 1 win almışsınız gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı