CS:GO berbat rank sistemi

Sanki eloya balıklama atlıyor 2 3 rank değil dirwk global yapalım? 2000+ Silver isen sil oynu olmuyormuş işte. Valorant oyna koşarak sık kendini tatmin et.

2000 saate 200 win çok az. Ya saati afk kastınız ya da çok maç kaybettiniz.
Steam profiliniz > Oyunlar > CS:GO kişisel oyun verisi > Matchmaking sayfasının SS'ini atabilir misiniz?
Arkadaş sanırım sadece yoldaş oynuyor. 600 saatte 100'e yakın winim vardır rekabetçide ve bu bile az gelirken 2000 saatte 200 win garip.
Not: Eğer rakipte yaşayan kalmadıysa ve sizin dışınızda hayatta kalan varsa direk bombaya koşun çözmek için. Takımınızdaki biri ace bile atsa EDO size gelebilir.

Not: Eğer rakipte yaşayan kalmadıysa ve sizin dışınızda hayatta kalan varsa direk bombaya koşun çözmek için. Takımınızdaki biri ace bile atsa EDO size gelebilir.
Takımda o round 3 kill alan birisi var ise ve sen hiç kill almadan bomba çözersen 3 killi olan EDO alıyor. ACE atan birisi varsa bombayı çözene EDO vermez 😅.

Rank sistemi saçma çünkü 7 maç art arda alırsın ama rank atlamayabilirsin ya da 1 maç alıp rank da atlatabilir(rank atlatıp atlatmayacağı belli değil) ama 1 win alıp da 3 kez rank up alamazsın. 1 maç ile en fazla 1 rank up alabilirsin.

Takımda o round 3 kill alan birisi var ise ve sen hiç kill almadan bomba çözersen 3 killi olan EDO alıyor. ACE atan birisi varsa bombayı çözene EDO vermez 😅.
Onu tam bilmiyorum işte. Demek istediğim killsiz de olsa EDO alabilir, direk bombaya koşsun o durumlarda.

Mm olayını bence Valve de bilmiyor. FACEIT geçin diyeceğim sılversan başlama bile.
7 seviyeydim fena lose streak yedim 6 seviyeye düştüm, 1 lose daha alsam 5 seviyeye düşecektim öyle bi lose streak yedim. Fazla stres yapıyorum diye saldım ara sıra MM girip bir kaç maç atıp çıkıyorum.

Geri
Yukarı