CS:GO beta sürecine katılabilen var mı?

Unknown873

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Ya ben bu beta sürecini gerçekten herkes olduğu gibi ben de oynamak istiyorum. Ama hala bana, oyunuma düşmedi. Gerekilen şartları da karşılıyorum da. 2.500 saatlik oynama sürem var. Rica ediyorum ben bu sürece nasıl katılabilirim, ya çünkü herkes oynuyor artık bir ben mi kabul edilmedim diye düşünüyorum? Bir de kabul edilenlerin varsa ekran resmi nasıl bir şey atabilirler mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_2651.png
    IMG_2651.png
    213,2 KB · Görüntüleme: 40
Bende 4K süre var gelmedi. 1 aya açılır geniş beta süreci. Şu an hatalar çok olduğu için hata raporlarına yetişemezler ondan bayağı kısıtlı kişilere açıyorlar. Hatalar azaldıkça açarlar herkese.

Beklemekten başka çaremiz yok. Ama bu saatten sonra daha fazla kişiye davetiye verileceğini düşünmüyorum. Çünkü herkese CS GO'ya beta günü gelen güncelleme ile davetiye verildi.

beta sürecine katılmanın şartı x.xxx saatinin olması değil. Evet saat önemli lakin

Saat
Güven Faktörü
Bunlar önemli

Beklemekten başka çaremiz yok. Ama bu saatten sonra daha fazla kişiye davetiye verileceğini düşünmüyorum. Çünkü herkese CS GO'ya beta günü gelen güncelleme ile davetiye verildi.

tam aksine beta süreci için daha fazla oyuncuya erişim sağlayacaklarını düşünüyorum sadece 1 ay ' ı bulur daha fazla kişiye erişim izni vermeleri.

Oyunun cracki düştü internete korsan tavsiye etmiyorum bende karşıyım ama acayip merak ettim indirdim zaten sadece botlara karşı oyun atabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı