CS:GO bıçağı nasıl nakite çevrilebilir?

100-200 liraya çok rahat bıçak alınıyordu bir zamanlar. Paraya acil ihtiyacınız yoksa satmayın.

@reyxerme hem oyunu pek bilmiyorum deyip hem de çok yükselmez, max 500 artar, temiz para hemen çek diyorsunuz. Üstüne üstlük bu arkadaşın yazdığı mesaja beğenmedim atıyorsunuz. Size üç şey sormak istiyorum. Birincisi acaba neden bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıyorsunuz? Eskiden millet 300TL'ye karambit mi alsam kelebek mi alsam diye konuşuyordu. Bıçakların eskiden bu fiyatta olduğunu bilmiyor musunuz? Üçüncüsü bıçağı satın demişsiniz. CS tarihinin en büyük hypelarından bir tanesi gerçekleşirken ve neredeyse her şeyin fiyatı 2 katına daha oyun çıkmadan fırlamışken siz neye göre satın diyorsunuz?

@nabukhednezar paraya sıkışık değilseniz satmayın. O bıçağın fiyatının düşmesine imkan dahi yok. Hem önümüzde bir seçim var hem de CS 2 çıkacak. Bu ikisi de doların ve CS piyasasının yükselmesine işaret. Eğer şu an da o bıçağı satarsanız elinizde ki doları göz göre göre artacak olmasına rağmen satacak olmanız demek.

@reyxerme hem oyunu pek bilmiyorum deyip hem de çok yükselmez, Max 500 artar, temiz para hemen çek diyorsunuz. Üstüne üstlük bu arkadaşın yazdığı mesaja beğenmedim atıyorsunuz. Size üç şey sormak istiyorum. Birincisi acaba neden bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıyorsunuz? Eskiden millet 300TL'ye karambit mi alsam kelebek mi alsam diye konuşuyordu. Bıçakların eskiden bu fiyatta olduğunu bilmiyor musunuz? Üçüncüsü bıçağı satın demişsiniz. CS tarihinin en büyük hypelarından bir tanesi gerçekleşirken ve neredeyse her şeyin fiyatı 2 katına daha oyun çıkmadan fırlamışken siz neye göre satın diyorsunuz?

Beğenmedim emojisi yanlışlık olmuş sanırım, atmam için bir sebep yok zaten. Pek uğraşmadan satsın diye dedim. 2-3 katı artacağını pek sanmam o yüzden.

@reyxerme hem oyunu pek bilmiyorum deyip hem de çok yükselmez, max 500 artar, temiz para hemen çek diyorsunuz. Üstüne üstlük bu arkadaşın yazdığı mesaja beğenmedim atıyorsunuz. Size üç şey sormak istiyorum. Birincisi acaba neden bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıyorsunuz? Eskiden millet 300TL'ye karambit mi alsam kelebek mi alsam diye konuşuyordu. Bıçakların eskiden bu fiyatta olduğunu bilmiyor musunuz? Üçüncüsü bıçağı satın demişsiniz. CS tarihinin en büyük hypelarından bir tanesi gerçekleşirken ve neredeyse her şeyin fiyatı 2 katına daha oyun çıkmadan fırlamışken siz neye göre satın diyorsunuz?

@nabukhednezar paraya sıkışık değilseniz satmayın. O bıçağın fiyatının düşmesine imkan dahi yok. Hem önümüzde bir seçim var hem de CS 2 çıkacak. Bu ikisi de doların ve CS piyasasının yükselmesine işaret. Eğer şu an da o bıçağı satarsanız elinizde ki doları göz göre göre artacak olmasına rağmen satacak olmanız demek.
Çok teşekkür ederim eğer böyle diyorsanız bekletirim çok acil ihtiyacım yok açıkçası dediğiniz gibi 2 çıkacak yükselme ihtimali daha fazla gibi geliyor bana da

Geri
Yukarı