CS:GO bıçak alınır mı?

Hocam mesela 70 dolar olan bıçağı trade yaparken 69 dolar olan silahı seçiyorum. Site kabul ediyor. 1 2 dk sonra da kendine admin diyen 2 kişi yazıyor. Şu siteye girin discorduma gelin oradan yapalım diyor. Discord kullanmıyorum diyorum. Hiç güven vermiyorsunuz diyorum. Steam Guardınız açıksa bir şey olmaz diyorlar. Bıçak değil de 1 dolar daha ucuz olan silah skinini çekmek istiyorum yine de takas teklifi gelmiyor. Umarım düzelir şu sistem yarın.
Siz sabırla bekleyin hocam saçma sapan hesaplardan gelen istekleri umursamayın.

Hocam mesela 70 dolar olan bıçağı trade yaparken 69 dolar olan silahı seçiyorum. Site kabul ediyor. 1 2 dk sonra da kendine admin diyen 2 kişi yazıyor. Şu siteye girin discorduma gelin oradan yapalım diyor. Discord kullanmıyorum diyorum. Hiç güven vermiyorsunuz diyorum. Steam Guardınız açıksa bir şey olmaz diyorlar. Bıçak değil de 1 dolar daha ucuz olan silah skinini çekmek istiyorum yine de takas teklifi gelmiyor. Umarım düzelir şu sistem yarın.
Hangi siteye girmeni istiyorlar?

Hocam aman diyeyim hiçbir siteye hesabinizi falan acmayin, hiçbir seye itibar etmeyin yabancı açilan sitelerden. Cuk diye çekerler bıçağı bakakalırsınız.

Hocam neden böyle saçma işlere giriyorsunuz çözemedim arkadaşlar girmeyin demiş zaten şimdi o bıçağı biraz zor çekersiniz benden söylemesi.

@576864 hile kullanılmadığı sürece o dediğin şey çok düşük ihtimaldir. Hile kullananların tipik bahanesi diyebiliriz kısaca.

Hocam zaten daha sonra konu açıyorlar. Yazdığım biraz ironik ve komik olmuş ama hileyi kullanıp hiçbir şey yapmadım diyen adam da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı