CS:GO bıçak nasıl satılır?

Ulas-Sama

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da hayatımda açtığım 2. kutudan bıçak çıkarttım. Bıçak pala bıçağı kaplan dişi (Falchion Knife Tiger Tooth) ve floatta dünyada 61. sıradayım. 0.001 floatı var. Bunu hangi güvenilir sitede en çok kaç TL'ye satabilirim?

unknown.png

Tiger Tooth skinler Factory New'dir zaten FT'si yoktur floatı normal ve bir fiyat eklenmemektedir. Tiger Tooth skinleri için bu float oldukça normal. Technopat sosyal foruma ilan koyabilirsin bölüm var satış için.

CS:GO'da hayatımda açtığım 2. kutudan bıçak çıkarttım. Bıçak pala bıçağı kaplan dişi (falchion knife tiger tooth) ve floatta dünyada 61. sıradayım. 0.001 floatı var. Bunu hangi güvenilir sitede en çok kaç TL'ye satabilirim?

Eki Görüntüle 976088

Öncelikle Steam'e gireceksiniz sonra adınız yazdığı yerden envatare gireceksiniz envanterden CS:GO kısmına tıklayıp bıçağınızı seçip sat seçeğenine tıklıyacaksınız sonra fiyatını belirliyeceksiniz sol tarafta fiyat size gelecek olan para sağ tarfataki para ise alıcının ödeyeceği paradır(sat kısmının üstünde en düşük fiyat yazar ona dikkat ederek fiyatınızı belirleyin)

Hocam bende çıkartma var daha şekilli 30TL'ye yükselecek onu veriyim bunu alayım bu kötü (!)
Şaka bir yana nasıl çıkarttınız ya? 6.kasam ve bana hiçbir şey çıkmadı.
ByNoGame üzerinden satabilirsiniz.

Tiger Tooth skinler Factory New'dir zaten FT'si yoktur floatı normal ve bir fiyat eklenmemektedir. Tiger Tooth skinleri için bu float oldukça normal. Technopat sosyal foruma ilan koyabilirsin bölüm var satış için.
Genel float ı 0.8 ya da 0.05 civarı. Dünya da Pala Bıçağı Kaplan Dişi'nde 61. sıradayım. Bu gayet güzel bir sıralama. Steam pazarında 0.00 lı bir floata satışa koyan biri de yoktu.

Öncelikle Steam'e gireceksiniz sonra adınız yazdığı yerden envatare gireceksiniz envanterden CS:GO kısmına tıklayıp bıçağınızı seçip sat seçeğenine tıklıyacaksınız sonra fiyatını belirliyeceksiniz sol tarafta fiyat size gelecek olan para sağ tarfataki para ise alıcının ödeyeceği paradır(sat kısmının üstünde en düşük fiyat yazar ona dikkat ederek fiyatınızı belirleyin)
Steam'den nasıl satacağımı, hangisi bana gelen fiyat falan biliyorum. Rare Float olduğu için özel sitelerde satılıyor fakat bunlar hangi site onu bilmiyorum.

Geri
Yukarı