[CS:GO]Bilgisayar Kapanma Sorunu

Enes Bayraktar

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayarım normalde böyle değildi windows 10 geçtikten 1-2 hafta sonra olmaya başladı öncelikle belirtmek isterim tüm driverlar'ım günceldir sistemim aşagıda yazmaktadır. Sorunum ise cs:go oynarken yüksek fps aliyorum herhangi bir sıkıntı yok maç bitiyor veya ben esc "Ana sayfaya dön" adli tuşa basınca bilgisayar kapanıyor ve bu sık sık oluyor ne zaman bassam kapanıyor artık oyunu "Alt+f4" çekerek kapatmak zorunda kaliyorum şimdiden teşekkürler.

Sistem;
  • Anakart: ASUS M5A78LM-LX'di galiba tam bakamadım
  • İşlemci: AMD FX-6100 / Klasik 6 çekirdek AMD 3.3 ghz işlemcilerinden / Boost ile 3.9 ghz oluyor
  • Ram: 2 Adet Kingston biri 4 biri 2 GB DDR3 / 2000 mhz ram
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro (Orjinal)
  • Ekran Kartı: GTX 750ti / MSI / 2 GB 128 Bit
  • İşlemci Sogutucu: Stok / Ayriyetten kasada 1 eksoz fanı vardır / Çogunlukla ekran kartının fanını fulleyip kasayı sogutmak zorunda kaliyorum.
  • Kasa: Bross Marka Kasa

Not: Sistem 2011'in sonunda toplanmış olup bu sene sadece psu ile ekran kartı değiştirilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı