CS:GO biter mi?

Dandikliğe alışmışsın demekki bana göre berbat. Burda da biri yazmış oynarken karşıma çıkmıştı. Zaten bence yazmışım sorun yok.
CS:GO Taktiksel Realistik bir oyun değil arkadaşım. Eğer dediğin gibi bir şey olsaydı oyun aşırı dengesiz olurdu. Bu oyunda ustalaşılması için yapılmış bir değişiklik. Eğer sana zor geliyorsa oynamak zorunda değilsin.

CS 250 TL Valorant bedava sence normal değil mi internet kafede Valorant oynayanların daha çok olması? Ayrıca CS TR'de oynanmiyor diye bitmiş olmuyor. Valorant'ta turnuvalar olmasa 50 k yi zor goruyor CS ise turnuva zamanlari 250 300K'lari goruyor.
Hayır değil. İnsanlar zamanında CS:GO'yu oynamak için LoL olmasına rağmen 24 TL'yi verip oynuyordu. Çünkü ilgi çekiyordu zevkliydi. Ayrıca Valorant demedim ben izlenme sayısı düşük olacak elbette CS'nin zamanında gördüğü ilgi alakayı herhangi bir oyun dünya tarihinde görmüş değil tamda bahsetmek istediğim o zaten ilgi alaka eski zamanlar düzeyinde olmadığı için bi çok insan için gönlünde bitmiş bir oyun oldu.

CS:GO bitmez biter diyen arkadaşlar CSS döneminde biterdi seri bitecek olsa. Sadece Türkiye'de parası yüksek diye bizim millet saldı CS'yi hala dünyada deli gibi izlenip oynanıyor anlık oyuncu sayısı 600-850 bin arası(bu 1 milyon oluyor bazen)
Daha millet hala 1.6 oynuyor hocam deli gibi.
Kıyamet günü bile agaları ile oynarlar hocam millet cs’yi.

Hayır değil. İnsanlar zamanında CS:GO'yu oynamak için LoL olmasına rağmen 24 TL'yi verip oynuyordu. Çünkü ilgi çekiyordu zevkliydi.

Kendi ağzınızla diyorsunuz 24 TL diye LoL'e para atacağına CS alıyordu insanlar.

@Yeyil kasayı düşürmesini geçtim, 40 dolarlık bir kasanın hâlâ alıcısı varsa ve aktif bir şekilde satılıyorsa da oyun bitmiş kelimesini kullanmak yanlış olur.

Evet oyundan daha pahalı bir kasa sonuçta :D

Daha millet hala 1.6 oynuyor hocam deli gibi.
Kıyamet günü bile agaları ile oynarlar hocam millet CS'yi.

CS 1.6 bedava olarak oyunyöneticisi vb yerlerden indirildiğinden dolayı.

Kendi ağzınızla diyorsunuz 24 TL diye LoL'e para atacağına CS alıyordu insanlar.

Evet oyundan daha pahalı bir kasa sonuçta :D

CS 1.6 bedava olarak oyunyöneticisi vb yerlerden indirildiğinden dolayı.
Hocam csdurağı adam değil mi? 😄

Dandik dediğin oyunun tarihin en iyi online fps oyunlarından biri farkında mısın?laf etmek için laf etmeyin csye artık.
Sen oyuna kendini fazla kaptırmışsın, çok oynanması çok iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bence hayattan başka şekilde keyif almaya bak.

Geri
Yukarı