CS:GO bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ne bitmesi kardeşim kafanız mı iyi ?
Valve Completion Pack aldim. CS Source'u hiç oynamamiştım. Orada bile serverler dolu, oynayanı var. Ne ölmesi? C.S 1.6'yı saymıyorum bile.
Aslında adam CS:GO bitti mi diye sormuştu...

Ben sevemedim bir türlü nişan oyunlarını. Kariyerim ektedir.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 45
Biliyoruz kardeşim, cümleyi oku önce. Eski CS oyunları bile bu kadar oynanırken CS:GO'nun bitmesi imkansız. Cümleden bunu çıkarman gerekirdi.
Bunu çıkarmam falan gerekmiyor? CS 1.6‘dan sonra önemli olarak Source çıkınca ne oldu biliyor musun mesela? Kitle başta ikiye bölündü sonra 1.6 ağır bastı, çünkü Source aynısın laciverti hatta daha bile kötü hali. GO gelince ne oldu biliyor musun, bir iki E-Spor takımı dışında yüzüne bile bakmadılar oyunun (bunları kafamdan sallamıyorum gidip kendin de araştırabilirsin) zamanla skinler ve veteran oyuncuların da geçişiyle oyun patladı. CS:GO şu an oynaması mantıklı bir oyun sayılmaz, CS:GO‘yu oynayan insanın tek sebebi o oyunu sevmesi olabilir. Aksi takdirde git 1.6 oyna daha iyi. Birçok açıdan daha iyi...

Eto bitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu çıkarmam falan gerekmiyor? CS 1.6‘dan sonra önemli olarak Source çıkınca ne oldu biliyor musun mesela? Kitle başta ikiye bölündü sonra 1.6 ağır bastı, çünkü Source aynısın laciverti hatta daha bile kötü hali. GO gelince ne oldu biliyor musun, bir iki E-Spor takımı dışında yüzüne bile bakmadılar oyunun (bunları kafamdan sallamıyorum gidip kendin de araştırabilirsin) zamanla skinler ve veteran oyuncuların da geçişiyle oyun patladı. CS:GO şu an oynaması mantıklı bir oyun sayılmaz, CS:GO‘yu oynayan insanın tek sebebi o oyunu sevmesi olabilir. Aksi takdirde git 1.6 oyna daha iyi. Birçok açıdan daha iyi...
Oyunun ilk çıktığı zaman zaten berbat, yüzüne bile bakılamayacak halde idi. İlk yılda gelen güncelleştirmelerle topladılar oyunu CS'ye çağ atlattılar. Ondan sonra e-spor organizasyonları CS:GO tarafına geçince iyi reklam oldu insanlar oyuna bağlanmaya başladı. CS:GO 2012'de çıkmış olmasına rağmen grafiksel olarak bile(800x600 gibi düşük çözünürlükte oynayanlar deneyebilirler yüksek çözünürlükleri) günümüzdeki çoğu oyundan daha iyi. Fizik olarak, oyun motoru zaten bu işin ustası olan Valve tarafından üretilmiş. Oyunu hile var diye bırakanlar oyunu sevmemişler bir anlık heves olarak indirmişlerdir, oyunu bırakmalarına seviniyorum açıkçası.☺️

CS:GO'yu oynayan insanlar zaten oyunu seven insanlar; bir anlık hevesle, arkadaşları oynuyor diye, popüler bir oyun diye oynayanlar bıraktılar oyunu haberin olsun.:D Valorant çekti o kitleyi kendisine RIOT Games'e teşekkür ederiz CS'yi bu kitleden arındırdığı için.

Bayağı saçma bir cümle yazmışsın, insan zaten sevdiği için oynar sevmediğin kaç tane oyunu oynadın sen?😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı