CS:GO bitti

CanerXeMMM

Femtopat
Kat─▒l─▒m
12 May─▒s 2021
Ya karde┼čim bir sakin ol t├╝m CS:GO bitti mi konular─▒n─▒n alt─▒na ayn─▒ ┼čeyi yazm─▒┼čs─▒n Valve kendi oyununu bu kadar ├Ânemsemiyor.

─░nsanlar─▒n akl─▒ almad─▒─č─▒ i├žin yazd─▒m Valve oyunu d├╝┼č├╝nmese 800k oynan─▒r m─▒ d├╝┼č├╝n? Ve diyelim ki yeni hile sistemi geldi, gene hilesini bulurlar zira bu her oyunda b├Âyledir. CS'yi d├╝┼č├╝nmese Update veya destek taleplerine cevap verirler mi san─▒yorsun?

CS:GO daha oynayan var m─▒ cidden­čść oyun ac─▒nas─▒ halde. ├ľld├╝, 2016'daki hali oyna oynan─▒r da. ┼×u anki hali pislik.

5-6 senedir CS bitti bitiyor diyorlar ne k─▒smettir ki bitti─čini g├Ârmedik hala.

Son d├╝zenleyen: Moderat├Âr:

166770

Kilopat
Kat─▒l─▒m
6 May─▒s 2017
Makaleler
5
├ç├Âz├╝mler
11
─░nsanlar─▒n akl─▒ almad─▒─č─▒ i├žin yazd─▒m Valve oyunu d├╝┼č├╝nmese 800k oynan─▒r m─▒ d├╝┼č├╝n ve diyelimki yeni hile sistemi geldi gene hilesini bulurlar bu her oyunda b├Âyledir CS'yi d├╝┼č├╝nmese Update veya destek taleplerine cevap verirler mi san─▒yorsun?

5-6 senedir CS bitti bitiyor diyorlar ne k─▒smettirki bitti─čini g├Ârmedik hala.

├ľnceden oynayan i├žin, oyun panorama Update ile ├Âld├╝ zaten. Beni 2017'den sonras─▒ sarmad─▒.

C1awL

Centipat
Kat─▒l─▒m
27 Eyl├╝l 2020
├ç├Âz├╝mler
1
Yer
Kocaeli
Ve oyun hilecileri ├žok ge├ž banl─▒yor. 2hafta boyunca mevlana a├žt─▒m (Prime olmayan yeni hesapta zaten adamlar─▒n %70i hile lin├žlemeyin l├╝tfen) 2haftad─▒r ban yemedim.

KS
KS
R

r3711

Centipat
Kat─▒l─▒m
29 Ocak 2020
2 ayd─▒r s├╝rekli hile geliyor. Tan─▒d─▒─č─▒m ├žo─ču ki┼či CS:GO b─▒rak─▒p LoL veya Valorant ge├žti. Ben de Valorant ge├žtim. 4 g├╝n olmad─▒ 5 y─▒ll─▒k hesab─▒m ve 2 set madalyay─▒ b─▒rakt─▒m. Hileler ├žok fazla bence CS:GO tam anlam─▒yla bitti, d├╝┼č├╝nceleriniz neler? Merak ettim.

CS:GO'ya geri d├Ând├╝m, Valorant kadar sa├žma oyun yok silah her seferinde farkl─▒ sekiyor.

egnazma

Centipat
Kat─▒l─▒m
29 May─▒s 2020
2 ayd─▒r s├╝rekli hile geliyor. Tan─▒d─▒─č─▒m ├žo─ču ki┼či CS:GO b─▒rak─▒p LoL veya Valorant ge├žti. Ben de Valorant ge├žtim. 4 g├╝n olmad─▒ 5 y─▒ll─▒k hesab─▒m ve 2 set madalyay─▒ b─▒rakt─▒m. Hileler ├žok fazla bence CS:GO tam anlam─▒yla bitti, d├╝┼č├╝nceleriniz neler? Merak ettim.
CSGO bitmedi valorant ├ž─▒kt─▒ktan sonra csgonun oyuncu say─▒s─▒ her ge├žen g├╝n gittik├že artt─▒ onun i├žin cs ile valorant─▒ bir tutamazs─▒n─▒z zaten ikisi farkl─▒ klasmanda oyunlar

Heunzey

Decapat
Kat─▒l─▒m
7 Nisan 2021
├ç├Âz├╝mler
11
Yer
Broken pain
CS:GO bitmedi Valorant ├ž─▒kt─▒ktan sonra CS:GO'nun oyuncu say─▒s─▒ her ge├žen g├╝n gittik├že artt─▒ onun i├žin CS ile Valorant'─▒ bir tutamazs─▒n─▒z zaten ikisi farkl─▒ klasmanda oyunlar.

Nas─▒l artt─▒ tan─▒d─▒─č─▒m 100 ki┼či CS'yi b─▒rakt─▒ bende dahil herkes Valorant daha etkin ve g├╝ncelleme ald─▒─č─▒ i├žin ge├žti.
CS:GO'da sadece kemik 1M kitle kald─▒ artma yok.

Kat─▒l─▒m
13 Eyl├╝l 2020
Makaleler
3
├ç├Âz├╝mler
37
Hesab─▒n─▒z─▒ bana verebilirsiniz.

LoL ve Valorant'a ba┼člayan herkes hata yapm─▒┼č. Bana hi├ž hile gelmiyor ( 20 ma├žta 1 defa geldi ki o da wallhack kullan─▒yordu. Bu zamana kadar hi├ž Rus olan ve oto AWP ile herkese kap─▒ arkas─▒ aimbot ile vuran bir insan gelmedi)

Arkada┼člar ironik olacak ama yetti. Bende Valorant ba┼člad─▒m.

Sar─▒yor ama. CS:GO k├Ât├╝ de─čil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Yukar─▒