CS:GO bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim karşıma kolay kolay hile gelmiyor bir kere. Rank kölesi de değilim rank düşme korkum yok, canımı sıkacak herhangi bir şey olduğu zaman basit eğlence giriyorum. Oyun sadece ''rekabetçi'' moddan ibaret değil. Uçan gözcü, geri alışlar, ölüm maçı... yetmedi mi serverlar var, oyunda aklına gelemeyecek bir sürü oynama seçeneği varken minicik bir ''rekabetçi'' moduna takılıyor insanlar. İşte o +1000 saati olup bırakan insanlar dediğim gibi moda olduğu için, arkadaşlarıyla oynadığı için bırakanlar.
Şu an Türkiye sınırları içerisinde Valorant moda, o +1000 saati olup bırakanlar oraya geçti. He ileride yeni bir FPS oyunu çıkar RIOT tarzı bir firmadan deliler gibi para basar dandik bir oyununa reklam vermek için bir de Türkiye'de server açar Türkçe telsiz mesajları falan getirir, turnuvalar düzenler bitti. Valorantçılar oraya geçmeye başlar, bu sefer de forumda konular açılır '' ... oyun Valorantı bitirebilir mi?'' diye bu arada CS:GO hâla milyonlarca oynanmaya devam eder.

Nonprime kanka.😂😂😂 Adamlarda bir tane bile madalya yok. Tabi ki ağlarsınız sonra spinbot geldi diye.:D
Dostum geçen silah yarışına hile geldi. 30 saniye sürdü sürmedi oyunu kazandı.

Benim karşıma kolay kolay hile gelmiyor bir kere. Rank kölesi de değilim rank düşme korkum yok, canımı sıkacak herhangi bir şey olduğu zaman basit eğlence giriyorum. Oyun sadece ''rekabetçi'' moddan ibaret değil. Uçan gözcü, geri alışlar, ölüm maçı... yetmedi mi serverlar var, oyunda aklına gelemeyecek bir sürü oynama seçeneği varken minicik bir ''rekabetçi'' moduna takılıyor insanlar. İşte o +1000 saati olup bırakan insanlar dediğim gibi moda olduğu için, arkadaşlarıyla oynadığı için bırakanlar.
Şu an Türkiye sınırları içerisinde Valorant moda, o +1000 saati olup bırakanlar oraya geçti. He ileride yeni bir FPS oyunu çıkar RIOT tarzı bir firmadan deliler gibi para basar dandik bir oyununa reklam vermek için bir de Türkiye'de server açar Türkçe telsiz mesajları falan getirir, turnuvalar düzenler bitti. Valorantçılar oraya geçmeye başlar, bu sefer de forumda konular açılır '' ... oyun Valorantı bitirebilir mi?'' diye bu arada CS:GO hâla milyonlarca oynanmaya devam eder.

Nonprime kanka.😂😂😂 Adamlarda bir tane bile madalya yok. Tabi ki ağlarsınız sonra spinbot geldi diye.:D
Ya sana niye bir şey anlatıyorum fanboy, yürü CS'ni oyna sen, bir şey diyeyim mi umarım bu ağır olmaz sana ama "oyunda madalyan yok o yüzden hile gelmesi normal" diyen birinin düşünebilmesini bekleyerek en büyük hatayı ben yaptım. Lütfen kendini dış dünyadan izole et ve sabahtan akşama legit veya spinbot olup olmadığı fark etmeksizin gelen rakiplerle oynayarak öldür kendini, lütfen diyorum bak çok yararlı olacaktır bu hamlen dünyaya.

Dostum geçen silah yarışına hile geldi. 30 saniye sürdü sürmedi oyunu kazandı.
O geçendi hocam bitti artık nonprime hesap kasıp satma devri. Artık hile açıp silah yarışında tp kazanamıyor kimse niye hile açsın?

İkinci olarak yaklaşık 2 ay önce benim de silah yarışıma hile gelmişti, oylama başlatıp attırmaya çalışmama rağmen kimse atmamıştı burada sorun birazcık da kitlede yapacak bir şey yok. 🤷‍♂️

O geçendi hocam bitti artık nonprime hesap kasıp satma devri. Artık hile açıp silah yarışında TP kazanamıyor kimse niye hile açsın?

İkinci olarak yaklaşık 2 ay önce benim de silah yarışıma hile gelmişti, oylama başlatıp attırmaya çalışmama rağmen kimse atmamıştı burada sorun birazcık da kitlede yapacak bir şey yok. 🤷‍♂️

F1 vermeyi bilmiyorlar sanırım.

Ya sana niye bir şey anlatıyorum fanboy, yürü CS'ni oyna sen, bir şey diyeyim mi umarım bu ağır olmaz sana ama "oyunda madalyan yok o yüzden hile gelmesi normal" diyen birinin düşünebilmesini bekleyerek en büyük hatayı ben yaptım. Lütfen kendini dış dünyadan izole et ve sabahtan akşama legit veya spinbot olup olmadığı fark etmeksizin gelen rakiplerle oynayarak öldür kendini, lütfen diyorum bak çok yararlı olacaktır bu hamlen dünyaya.
Ben sadece senin yanlış olduğun şeyleri söylemiştim, düşünmek yerine hatalı olduğunu anladığın için böyle şeyler saçmalamak seni haklı yapmayacaktır.:D Ne güzel bak senin gibi insanlar Valorant'a geçti. Valorant'ın çıkmasına sevindiğim tek şey bu oldu toxiclerden arındırıldık.:D

Madalya olsun olmasın hile gelmemesi lazım bir oyunda ama CS:GO senin oynadığın anlık 5-10 bin oyuncu sayısına sahip bir oyun değil. Milyonlarca insanın arasında yazılım bileni de var senin gibi sadece format atmayı bilmekten çok öte o adamlar kendileri özel hile tasarlayıp açıyor ve VAC sistemine takılmıyorlar hatta bunları satarak para kazanıyorlar dolayısıyla VALVE ''güven faktörünü'' getirdi, eğer düşükse yapacak bir şey yok sürünmeye devam.:D

Bitmemiş.

1625212325231.png

Aynen kardeşim VAC çok iyi ama sadece fantezi dünyanda, bak bak bir daha bak bu videoyu yapmak için çektiğim videolar 3-4 saat bile sürmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VAC iyi falan demedim ki? Güven faktörüm yüksek onun yüzünden de hile gelmiyor.

Bir tek bende mi acaba CS:GO'da hemen buluyor? Valorant'a giriyorum 3 veya 5 dakikada buluyor. CS:GO bitmez herkesin üzerinde çok emeği var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı