CS:GO bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO bitti mi? Rekabet bulmuyor artık, Valorant'ta 20 saniyede buluyor. CS:GO artık geçmişte mi kaldı?
1625212774849.png

Henüz değil.

kendisi de hile açmış
Senin ciddi anlamda problemlerin var bak konuda çok kez söyledim lütfen psikolojik danışmanlığa bir görün, ciddiyim zekaya sahip olmak şart değil ama düzgün bir psikoloji şart. Bir de Valorant demişsin, ben sana Valorant hakkında ne savundum? Ben CS:GO birçok yönden kötü diyorum, sen Valorant'a geçmeniz iyi oldu diyorsun...

Sen de nefes almayı bırak canım kardeşim, cidden dünyanın bir tane daha oksijen kaybına ihtiyacı yok. Sinir sisteminizde ödem mi oluştu aradan geçiş mi engelleniyor.

Yahu attım ya videoyu yukarıya, benim gibi bu durumu yaşayan kaç binlerce insan var biliyor musun?
Hocam diyoruz ki milyonlarca oyuncusu var hani ve sizin gibi sinirlenen insanlar da illaki var onların arasında, sonra adam vuramayınca hile açanlar var hani. Bence konuya cevap yazmayı bırakıp Valorant'ta ulti basmaya gidebilirsiniz.:D Hesabı prime olan birisinin güven faktörü çok yüksektir 123 lira karşılığında oyunu alıp hilelerden kurtulabilirsiniz.

Ya lütfen girme çünkü sen konuşamazsın senin savunacak bir şeyin yok anlatabilir muyum? Saçmalayıp duruyorsunuz sadece aynı şeyleri söyleyip aynı saçma şeyleri söyleyip saçmalayıp duruyorsunuz, bıktık sizden ya: Biri "madalyan olmadığından hile gelmesi normal" der, biri "güven faktörün düşüktür" der (ben güven faktörümü düşürecek ne yaptım? Hile mi açtım AFK mı kaldım ne yaptım?), biri "bana gelmiyor o zaman sana da gelmiyordur" diyerek zekasını ortaya döker. Yemin ediyorum hepinizin toplumdan uzaklaştırılması lazım, bak hepinizin bu kafadaki herkesin, bu düşüncedeki birinin karşındakine faydası ya da saygısı olamaz çünkü.

"Hepinizin toplumdan uzaklaştırılması lazım": O güven faktörünü Allah aşkına bilip gel de yaz örneğin arkadaşlarının gittiği bir yere flash atar isen güven faktörün düşer ama onlara silah atarsan güven faktörün yükselir ben sana saygı ile yazıyorum ama sanki senin anana sövmüşüm gibi cevap verme.

Boşuna ümitlenmeyin, hileler azalmayacak, 64 tick sunucular gelmeyecek, kitlesi çok büyük olmasına rağmen Tr sunucusu gelmeyecek, oyun daha fazla gelişmeyecek. Valve şimdiye kadar yapmamış bundan sonra mı yapacak?

Cs elbette ki yakın bir zamanda bitmeyecek, bunun sebebi de oyunun "koyun" kitlesi.
Valorant'ın grafiklerini görünce "çizgi film" diyen sığ kafalılar.
Ne kadar rezil şartlarda oynadığını göremeyen, diğer fps oyunlarının ne kadar iyi şartlar sağladığını göremeyen ve görmek istemeyen "koyun" kitle.

Ancak merak etmeyin, eğer Valve bu şekilde devam ederse (ki hiç sanmıyorum bir şeyler yapacaklarını) oyun ilerleyen yıllarda düşüşüne devam edecek, eninde sonunda da "bitecektir."
Zaten Cs'yi ayakta tutan şey, çok uzun bir süre ciddi bir rakibinin olmaması ve var olan rakiplerinin de pay to win olmasıydı.
Ancak şartlar değişti, pay to win olmayan ve Cs'den kat be kat iyi olan, büyük şirketlerin geliştirdiği Valorant ve benzeri pek çok oyun var.
Cs artık hasta adam. İlerleyen zamanlarda da elbette "ölecektir."

CS:GO bitti mi? Rekabet bulmuyor artık, Valorant'ta 20 saniyede buluyor. CS:GO artık geçmişte mi kaldı?

CS 16 bitmemişken Valorant kim oluyor oyun 1999 yılında çıktı o günden bu güne hala 100'lerce sunucu aktif ve ağzına kadar dolu. Eğer bu böyle ise CS:GO bitemez.

Ah çok üzgünüm kardeşim, saçmalayanlara şunu eklemeyi unutmuştum hatırlattın iyi oldu.
Sadece aynı şeyleri söyleyip aynı saçma şeyleri söyleyip saçmalayıp duruyorsunuz, bıktık sizden ya: biri "madalyan olmadığından hile gelmesi normal" der, biri "güven faktörün düşüktür" der (Ben güven faktörümü düşürecek ne yaptım? Hile mi açtım AFK mı kaldım ne yaptım?), biri "bana gelmiyor o zaman sana da gelmiyordur" diyerek zekasını ortaya döker.

Hesabı prime olan birisinin güven faktörü çok yüksektir 123 lira karşılığında oyunu alıp hilelerden kurtulabilirsiniz.
altına bunu da ekleyeceğim en yakın zamanda.

Hocam diyoruz ki milyonlarca oyuncusu var hani ve sizin gibi sinirlenen insanlar da illaki var onların arasında, sonra adam vuramayınca hile açanlar var hani. Bence konuya cevap yazmayı bırakıp Valorant'ta ulti basmaya gidebilirsiniz.:D hesabı Prime olan birisinin güven faktörü çok yüksektir 123 lira karşılığında oyunu alıp hilelerden kurtulabilirsiniz.

21. level kadar çoğunlukla basit eğlence oynadım ardından da hile gelmedi (ki zaten 21 levele kadar 60 tane rekabetçi maç atmıştım)

Boşuna ümitlenmeyin, hileler azalmayacak, 64 tick sunucular gelmeyecek, kitlesi çok büyük olmasına rağmen Tr sunucusu gelmeyecek, oyun daha fazla gelişmeyecek. Valve şimdiye kadar yapmamış bundan sonra mı yapacak?

Cs elbette ki yakın bir zamanda bitmeyecek, bunun sebebi de oyunun "koyun" kitlesi.
Valorant'ın grafiklerini görünce "çizgi film" diyen sığ kafalılar.
Ne kadar rezil şartlarda oynadığını göremeyen, diğer fps oyunlarının ne kadar iyi şartlar sağladığını göremeyen ve görmek istemeyen "koyun" kitle.

Ancak merak etmeyin, eğer Valve bu şekilde devam ederse (ki hiç sanmıyorum bir şeyler yapacaklarını) oyun ilerleyen yıllarda düşüşüne devam edecek, eninde sonunda da "bitecektir."
Zaten Cs'yi ayakta tutan şey, çok uzun bir süre ciddi bir rakibinin olmaması ve var olan rakiplerinin de pay to win olmasıydı.
Ancak şartlar değişti, pay to win olmayan ve Cs'den kat be kat iyi olan, büyük şirketlerin geliştirdiği Valorant ve benzeri pek çok oyun var.
Cs artık hasta adam. İlerleyen zamanlarda da elbette "ölecektir."
ZULA Valorant'tan daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı