CS:GO bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cs elbette ki yakın bir zamanda bitmeyecek, bunun sebebi de oyunun "koyun" kitlesi.
Valorant'ın grafiklerini görünce "çizgi film" diyen sığ kafalılar.
Ne kadar rezil şartlarda oynadığını göremeyen, diğer fps oyunlarının ne kadar iyi şartlar sağladığını göremeyen ve görmek istemeyen "koyun" kitle.
Ya anlamıyorlar bir de saçma sapan şeyleri savunuyorlar, ne yazdıklarının kendileri bile farkında değiller dostum cidden değiller, beyinleri yıkanmış artık. Hani geri dönüşü yok herhalde bunların olmuyor resmen.

Bende CS:GO'da en fazla 2 kil alıyorum fakat Valorant akmıyor yani. CS:GO'da aim training falan yapıyorum umarım yakında gelişeceğim.
Bende 256GB SSD sorunsalı da var GTA V indirdim yer kalmıyor adam akıllı oyunlara ve CS:GO'da ölüm maçı dışında giresim gelmiyor ölüm maçına giriyorum 1.,2. veya 3. oluyorum rekabetçi giriyorum 5-6 kill alıyorum maç boyunca.

Ya anlamıyorlar bir de saçma sapan şeyleri savunuyorlar, ne yazdıklarının kendileri bile farkında değiller dostum cidden değiller, beyinleri yıkanmış artık. Hani geri dönüşü yok herhalde bunların olmuyor resmen.
Eğer bir oyun sadece oyun içindeki pixelciklere 10 bin lira(1500 dolar) verdirtebiliyorsa. O oyun başka bir mertebededir, CS:GO'yu oyun olarak görmeye devam edin siz.:D
1625213172818.png

Boşuna ümitlenmeyin, hileler azalmayacak, 64 tick sunucular gelmeyecek, kitlesi çok büyük olmasına rağmen TR sunucusu gelmeyecek, oyun daha fazla gelişmeyecek. Valve şimdiye kadar yapmamış bundan sonra mı yapacak?

CS elbette ki yakın bir zamanda bitmeyecek, bunun sebebi de oyunun "koyun" kitlesi.
Valorant'ın grafiklerini görünce "çizgi film" diyen sığ kafalılar.
Ne kadar rezil şartlarda oynadığını göremeyen, diğer FPS oyunlarının ne kadar iyi şartlar sağladığını göremeyen ve görmek istemeyen "koyun" kitle.

Ancak merak etmeyin, eğer Valve bu şekilde devam ederse (ki hiç sanmıyorum bir şeyler yapacaklarını) oyun ilerleyen yıllarda düşüşüne devam edecek, eninde sonunda da "bitecektir."
Zaten CS'yi ayakta tutan şey, çok uzun bir süre ciddi bir rakibinin olmaması ve var olan rakiplerinin de pay to Win olmasıydı.
Ancak şartlar değişti, pay to Win olmayan ve CS'den kat be kat iyi olan, büyük şirketlerin geliştirdiği Valorant ve benzeri pek çok oyun var.
CS artık hasta adam. İlerleyen zamanlarda da elbette "ölecektir."

Dünya da ki en komik yazı Source 2 gelince de hileler azalacak çünkü oyunun kodları değişecek TR sunucusu da gelmesin dünya da ki en toxic kitle türklerdir Valorant da oynadım 3 ay gibi fakat 2 de bir olan sunucu sorunu FPS düşmesi gibi sorunlar da oldu Valve tabii ki de tembellik yapıyor "zaten CS'yi ayakta tutan şey rakibinin olmamasıydı": D o zaman CS 1.6 neden oynanıyor? Yoksa bin tane oyun çıktı çoğunluğu da P2W olmayan oyunlardı.

Eğer bir oyun sadece oyun içindeki pixelciklere 10 bin lira(1500 dolar) verdirtebiliyorsa. O oyun başka bir mertebededir, CS:GO'yu oyun olarak görmeye devam edin siz.:D
Eki Görüntüle 1093223

Tamam anladık, aynen neden artık konuyu salmıyorsun? Git oyna sana karışan mı var, git hadi. Biz CS'yi çok yanlış anlamışız onun bir kraliçe arı sizin de yavruları olduğunuzu şimdiye kadar göremediğim için özür dilerim. Artık özgürsün git oyna.

Tamam anladık, aynen neden artık konuyu salmıyorsun? Git oyna sana karışan mı var, git hadi. Biz CS'yi çok yanlış anlamışız onun bir kraliçe arı sizin de yavruları olduğunuzu şimdiye kadar göremediğim için özür dilerim. Artık özgürsün git oyna.
Valorant'çı bir toxiğin anatomisini inceleme fırsatı sundun bana kaçırmak istemiyorum. 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı