CS:GO Black Bars mı, Yoksa Stretched mi Oynanmalı?

İşte böyle bir durum yok, her profesyonel oyuncu bunu yapmıyor. Profesyonellik çözünürlükle olmaz, yetenekle olur. Çözünürlük biraz da zevkle alakalı bir yan etkendir sadece. Hatta bence 4:3 insanların kolaya kaçmasıdır. Eğer ben 4:3 oynayan biriyle benzer sonuçları 16:9'da yani daha küçük karakter modellerinde veriyorsam ben daha başarılıyımdır. Ayrıca şu anki CS:GO profesyonel oyuncularının çözünürlüklerine bakarsan 4:3, 5:4, 16:9, 16:10, 21:9 gibi çok çeşitli ekran oranları olduğunu görürsün.
Haklısınız ben yanlış cümle kurmuşum.

Profesyonel bir şekilde oynamak istiyorsanız 1024×768 ayarında (Normal 4:3) ayarına almanız gerekiyor, bunun nedeni karşı modelin kafası, gövdesi daha büyük olur ve adamı vurmanız kolaylaşır. Sizin sorduğunuz ekranın sağ, sol siyah şerit olayıda tamamen alışkanlık ve oyuna odaklanmak içindir. Eğer sizin profesyonel oyuncu olma amacınız yoksa ultrada da oynanır siyah şeritte de oynanır
Ben oyunu 1024x768 çözünürlükte oynuyorum.

Black bars ile oynamanın avantajı mouse aşağı-yukarı ve sağa-sola eşit hızla gider. Stretchedde ise sağa-sola daha hızlı gider ama adam daha geniş gözükeceğinden daha rahat nişan alabilirsin. Sonuç olarak tamamen sana kalmış bir seçim.

Black bars ile oynamanın avantajı mouse aşağı-yukarı ve sağa-sola eşit hızla gider. Stretchedde ise sağa-sola daha hızlı gider ama adam daha geniş gözükeceğinden daha rahat nişan alabilirsin. Sonuç olarak tamamen sana kalmış bir seçim.
Oyunu eski halinde Sretched'e oynamaya devam edeceğim. Böyle oynayınca daha iyi oluyor. Cevabın için teşekkürler. :D

800x600 sizce iyi bir çözünürlük mü
Arkadaşlar sizce 800 x 600 mü, 1024 x 768 mi?

Son düzenleme:
800x600 sizce iyi bir çözünürlük mü?
Arkadaşlar sizce 800 X 600 mü, 1024 X 768 mi?

Kanka 800 X 600 olursa pixeller çok çıkar kalite çok düşer ben şahsen 1024 X 768'i de sevmiyorum.
1280 X 960 kullanıyorum xantareste en iyi çözünürlük sorulduğunda 1280 X 960 demişti. O da bunu kullanıyor herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı