CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Son CS:GO Major güncellemesi an itibariyle geldi, sadece bilet fiyatı 181,95 TL, bilet ve 3 adet token fiyatı ise 327,95 TL.

Stickerler sade ve hoş duruyor, turnuva jetonu ise önceki 3 turnuvada olduğu gibi aynı tip fakat arka plandaki Fransa bayrağı hoş durmuş.

1683243914110.png

Pick-Em olarak şu anlık böyle düşünüyorum, 3-0'ı yine riske atmıyorum, MOUZ yerine Team Liquid de koyulabilir. 0-3'ü konuşmaya gerek bile olduğunu sanmıyorum Fluxo maç kazanamayacaktır diye düşünüyorum. Belki alt tarafta 1-2 değişiklik yapabilirim paiN veya Monte yerine MOUZ olabilir, duruma göre değişiklik yaparsam buradan paylaşırım.

1683243961963.png

Son düzenleme:
Ekstra bir kasa düşürme olayı vs var mı acaba? 2014-2015 yılında etkinlik bileti alarak çok kar ediyorduk bu da öyle bir güncelleme mi?

Ekstra bir kasa düşürme olayı vs var mı acaba? 2014-2015 yılında etkinlik bileti alarak çok kar ediyorduk bu da öyle bir güncelleme mi?
O sistem değişti, şimdi sadece bilet satın alan kullanıcılar seçim yapabiliyor ve görevleri tamamlayabilirse hatıra jetonu kazanıyor, hatıra jetonu ile de hatıra paketi alınabiliyor.

Bu jetonu kesinlikle alacağım ama şu 3 token ile almanın mantığını çözemedim. Farkı nedir?

Mesela Cobblestone yayını izlerken düşme şansı vardı o dediğim şey kalktı mı yani?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı