CS: GO bölge kısıtlaması sorunu

TechnoMagic

Hectopat
Daha fazla  
Azerbaycandan yazıyorum. Türkiyedeki arkadaşım bana CS:GO hediye etti - emailime yolladı. Fakat, oyunu kütüphaneye bile ekleyemiyordum. Bölge kısıtlaması hatası veriyordu. VPN kullanarak - Türk IP aldım ve kütüphaneye ekledim - daha sonra ordan indirdim. Oyunu açmak için bile VPN gerekiyor. VPN kullandığımda ise ping 200-den düşmüyor. Arkadaşım Rus key falan almadı yaz indirimiyle direk steamden aldı ve emailime gönderdi. Şimdi bu hatayı nasıl çözerim ? Steam üzerinden oyunu tekrar kendisine hediye etsem - o da bana steam üzerinden (emaille değil) yeniden verse gene bölge kısıtlaması olur mu ? Ve ya oyunu ona hediyye etsem o da bunun yerine bana oyunun CD-Keyini vere bilirmi (tekrar satın almadan) ? Eğer çözümü yoksa - Türk IP veren hızlı bir VPN programı önerirmisiniz - şu an Hide All IP kullanıyorum. Hızı iyi ama oyunda ping çok oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı