CS:GO broken fang hala alınır mı?

Alınır. 165 TL civarı kâr edersin Konnichiwa'nın videosuna bakabilirsin.

Hocam ben 107 liraya mı ne almıştım daha yeni. 2 tane karakter skini aldım 10 yıldız mıydı neydi. İkisi de başında çoraplı sigara içen karakter çıktı. Fiyatı da 40-45 lira arasıydı. Birkaç tane de kasa aldım şu an. Şimdiden parasını çıkardı.

5$ limitli bir hesaba ana hesabımdan para aktararak nasıl bileti alabilirim? Almak mantıklı olur mu? Bilet hediye edilebiliyor mu?

Görevleri yaptım 12.haftaya yetiştim. Biletin indirime girmesini bekliyorum. Kasmadan rahatlıkla yetişiyor görevler.

Görevleri yaptım 12.haftaya yetiştim. Biletin indirime girmesini bekliyorum. Kasmadan rahatlıkla yetişiyor görevler.
Yani normalde şimdiye kadar indirime girerdi ama ilginç bir şekilde indirime girmemeye devam ediyor. 127 TL yerine ByNoGame'den 95 tlye alabilirsin o da bir nevi indirim sayılır.

Arkadaşlar, ben bileti almadan görevleri yapmaya başladım. Sanırım 10 yıldızdan çok daha fazla topladım ama hesapta maxsimum 10 yıldız görünüyor ve görev tamamlandı yazıyor. Yıldızlarda karışık mesela 5. hafta 2 yıldız 7. hafta 3 yıldız 15. hafta yani bu hafta 2. yıldız görünüyor. Şu an da görevlere devam etsem ilk haftaların yıldızlarını toplayabilir miyim yoksa geç mi kaldık? Bu saatten sonra görevleri yapmak mantıklı mı? Sanırım 1 Nisan'da bitiyormuş.

Steam bakiyem azda olsa yükselsin derseniz alın şahsi fikrim. Görevleri yapmak için ödüllere yıldızlara vs.. Normalden fazla hile görüyorsunuz..
Steam bakiyem azda olsa yükselsin derseniz alın şahsi fikrim. Görevleri yapmak için ödüllere yıldızlara vs.. Normalden fazla hile görüyorsunuz..
Hani şu 2. Hesapcılar varya özellikle (Sözlerim geneldir ama herkez hileci değildir tabi) onlar mesela 1 defa hesap açıp görevleri hızlı yapmak için hile kullanıcak, sonra karını edip hesap banlanmış banlanmamış ne umurunda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…