CS:GO broken fang hala alınır mı?

Bence alma o kadar iyi değil parasını çıkarmıyor
Nasıl çıkarmıyor ? 16 hafta var ve her hafta 6 yıldız veriyor. 96 yıldız yapıyor. Bunlarla sadece kasa alırsan 48 tane kasa elde edersin. Şuan en düşük 5 TL kasa fiyatı (ki saklayıp ilerde satarsan daha da değerlenecektir)i bunları satarsan 48*5=240 TL gelir. Yani şuan en düşük kasa fiyatında bile kar elde ediliyor.

Almanı kesinlikle öneririm görevler kolay, şu an 11. haftada zaten rahat yetişirsin. Bir haftanın görevi birkaç oyunda hallediliyor.

Bilet fiyatı birkaç hafta içinde düşer mi orasını bilemiyorum tabii ki

Nasıl çıkarmıyor ? 16 hafta var ve her hafta 6 yıldız veriyor. 96 yıldız yapıyor. Bunlarla sadece kasa alırsan 48 tane kasa elde edersin. Şuan en düşük 5 TL kasa fiyatı (ki saklayıp ilerde satarsan daha da değerlenecektir)i bunları satarsan 48*5=240 TL gelir. Yani şuan en düşük kasa fiyatında bile kar elde ediliyor.

Almanı kesinlikle öneririm görevler kolay, şu an 11. haftada zaten rahat yetişirsin. Bir haftanın görevi birkaç oyunda hallediliyor.

Bilet fiyatı birkaç hafta içinde düşer mi orasını bilemiyorum tabii ki
16 Hafta bitene kadar kasaların fiyatının nasıl düşeceğini ve Steam komisyonlarını da hesapla.

Bence alma o kadar iyi değil parasını çıkarmıyor.
4 Farklı hesaba aldım, yaklaşık 150 operasyon kasası bir de ıvır zıvır derker kasalar 8 - 10 TL olunca 1150 TL sadece kasalardan kazanacağım, 120 TL'de ıvır zıvırdan, eğer indirim olursa 1 tane daha alacağım ve kârıma kâr katacağım, bilip bilmeden konuşmayın.

Şu ara bence almak mantıklı değil. 1-2 haftaya kadar operasyon bileti %40 indirimli olacaktır. Şu an bile kasalar komisyon düşünce 4.5tl kazandırıyor. Eğer indirime girene kadar ben görevleri yetiştiririm derseniz halen karlı. Ama siz alırsınız çok kısa sonra indirim olursa da bu sefer kasa fiyatları da düşüşte olacaktır.

Bence şu vakit indirim beklenmeli.

Bynodan almıştım 100 tlye. 60-70 tl de kar bırakacak bana. Kasaların fiyatı düşmeseydi 100 tlye yakın kar etmiş olacaktım.
4 Farklı hesaba aldım, yaklaşık 150 operasyon kasası bir de ıvır zıvır derker kasalar 8 - 10 TL olunca 1150 TL sadece kasalardan kazanacağım, 120 TL'de ıvır zıvırdan, eğer indirim olursa 1 tane daha alacağım ve kârıma kâr katacağım, bilip bilmeden konuşmayın.
Kasalar nasıl 8-10 tl olacak peki bro? Şu an 5 tl nasıl artıcak?

16 Hafta bitene kadar kasaların fiyatının nasıl düşeceğini ve Steam komisyonlarını da hesapla.
Şu anda 11 haftanınkini komisyon düşünce 4.5 kardan satsa bile biletten fazla ediyor ? Ayrıca bunları saklayıp ilerde de satabilir. Kasa fiyatları bilet indirime girerse düşer ama o da aynı oranda düşüyor.

Bynodan almıştım 100 tlye. 60-70 tl de kar bırakacak bana. Kasaların fiyatı düşmeseydi 100 tlye yakın kar etmiş olacaktım.

Kasalar nasıl 8-10 tl olacak peki bro? Şu an 5 tl nasıl artıcak?
Kasaların fiyatı artıyor dostum, Operasyon kasalarının hepsinin fiyatı artar. 😉 Bilmesem zaten 4 tane hesaba almazdım broken fang.

Geri
Yukarı