CS:GO Broken Fang Operasyonu Satın Aldım!

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar;
Evet, maalesef artık operasyonun sonunu bekleyemeyip ya da indirime gireceğinden şüphe duyduğum için bugün operasyonu almış bulunuyorum. 101 yıldız ile yaptıklarım ise;
-36 adet kırık diş kasası almak.
-AWP| Fade olan kasadan açmak.
-Son kalan 1 yıldıza ise sticker almak oldu.
Genel olarak baktığımız zaman şu an bile verdiğim paranın üstünde bir meblağ kazandım diye düşünüyorum. Çıkan mavi silahların en ucuzu 1 TL en pahalısı Scar çeşidi olan 30TL idi. Son 1 yıldıza aldığım sticker ise 25 TL değerindeydi.

x1.png

Ben de risk alıp full Ancient koleksiyonundan açmıştım hocam. Savaş görmüş AK-47 Panthera Onca çıktı. 1550 TL'ye sattım Steam topluluk pazarında. Demek istediğim bazen risk almak gerek. Ama sizin yaptığınız daha iyi, en azından garanti kâr.

Hayırlı olsun. Ben son 2-3 haftada çıkartma açmaya başladım. 4 tane Savaş Görmüş (Holo) çıkarttım. 3 tane de kasa var elimde. Hepsini bekletiyorum bakalım ne kadar değerlenecekler.

Ben de risk alıp full Ancient koleksiyonundan açmıştım hocam. Savaş görmüş AK-47 Panthera Onca çıktı. 1550 TL civarına sattım Steam topluluk pazarında. Demek istediğim bazen risk almak gerek. Ama sizin yaptığınız daha iyi, en azından garanti kâr.
Hocam aslında bir elim kaymadı değil ancak 4 tane açtıktan sonra hepsi mavi Baretta çıkınca daha sağlam olan kasaya yöneldim biraz oradan biraz oradan. Ama cesaretinizden dolayı tebrik ederim cidden.
Hayırlı olsun. Ben son 2-3 haftada çıkartma açmaya başladım. 4 tane Savaş Görmüş (Holo) çıkarttım. 3 tane de kasa var elimde. Hepsini bekletiyorum bakalım ne kadar değerlenecekler.
Hayırlı olsun hocam. Aynı şekilde ben de şu an yatırıyorum hepsini. Bakalım nereye kadar gidecek.

@caliskan0224 hocama da buradan selamlar olsun :)

Ben de risk alıp full Ancient koleksiyonundan açmıştım hocam. Savaş görmüş AK-47 Panthera Onca çıktı. 1550 TL'ye sattım Steam topluluk pazarında. Demek istediğim bazen risk almak gerek. Ama sizin yaptığınız daha iyi, en azından garanti kâr.
Ben 2. hesabımdan 10 hafta boyunca AWP | Fade koleksiyonundan açtım. Hiç bir şey çıkmayınca pes ettim artık. Belki pes etmesem çıkacaktı ☺️

Ben 2. hesabımdan 10 hafta boyunca AWP | Fade koleksiyonundan açtım. Hiç bir şey çıkmayınca pes ettim artık. Belki pes etmesem çıkacaktı ☺️

Ben de 2 hesap kastım. İkinci hesapta da gaza gelip yine full Ancient koleksiyonunda kullandım yıldızları, bu sefer 108 TL biletin parası zor çıktı. Ama yaşadığım heyecana değdi diyebilirim. :D

Ben de 2 hesap kastım. İkinci hesapta da gaza gelip yine full Ancient koleksiyonunda kullandım yıldızları, bu sefer 108 TL biletin parası zor çıktı. Ama yaşadığım heyecana değdi diyebilirim. :D
Bu arada ben iki hesabımda da bilete 127 TL verdim. Arkadaşım da 127 TL verdi. Ama başka arkadaşımın hesabında 108 TL gözüküyordu. Siz de 108 TL verdiniz galiba. Anlamadım ben 😐

Bu arada ben iki hesabımda da bilete 127 TL verdim. Arkadaşım da 127 TL verdi. Ama başka arkadaşımın hesabında 108 TL gözüküyordu. Siz de 108 TL verdiniz galiba. Anlamadım ben 😐

Hocam 25 martta oyun içinden almıştım 108 TL'ye. Steam Mağazasında 127 TL gözüküyor. Garip bir durum.

testedh.png

Yeni konular

Geri
Yukarı