CS:GO çıkartma depolamak mantıklı mı?

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, şu anda 200 adet çıkartma aldım 3 günde sizce mantıklı mı? 28-29 Ekim'de turnuva başlıyor ve herkes fiyatların uçacağından bahsediyor. Yaklaşık 80TL harcadım. Normal satış fiyatlarının en düşük haline bakıldığında 481 TL yapmakta.

Hocam fiyatlar uçarsa yaşarsınız ama olurda elinizde kalırsa zarar kendi adıma çıkartma sevmiyorum gözede pek çarpmıyor açıkçası Skin'in görüntüsünü bozuyor.

Selamlar, şu anda 200 adet çıkartma aldım 3 günde sizce mantıklı mı? 28-29 Ekim'de turnuva başlıyor ve herkes fiyatların uçacağından bahsediyor. Yaklaşık 80TL harcadım. Normal satış fiyatlarının en düşük haline bakıldığında 481 TL yapmakta.
Bence her türlü saklamak mantıklı. Her durum kazan - kazan durumuna çıkıyor, tabii fiyatın düşme ihtimalinde maddi bir kazanç elde edemeyebilirsin ama hali hazırda sürekli değişen bir piyasadan bahsediyoruz. Şahsi düşüncem; daha uygun bir fiyata kadar bekleyiniz.

Şu an 2 TL'ye satılan çıkartmalar mı bahsettikleriniz?

Çıkartma mı ? Çıkartma kapsülümü? Şahsen benim envarterimde 24 takımın 10ar adet çıkartması uyuyuyor.. : )
Doğru takıma yapılmış çıkartma yatırımı çıkartma kapsülünden daha fazla kazandırır 😂 en çok NaVi ya da Heroic'in kazandıracağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı