CS:GO Çıkartma Silaha Değer Katar mı?

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle bayramınız mübarek olsun... Ben bugün 10.50 TL'ye AWP Solucan tanrısı aldım, oyuna girdim hiç dikkat etmemiştim meğersem silahın üstünde çıkartma da varmış. Ben skini satmak istesem çıkartmalar değer katar mı?

Çıkartmalar:
Virtus.pro | Katowice 2015 25-60 arası geziyor.
Ayı Nelu 6.57TL

Evet. Hatırlıyorsam 1 sene evvel bir Safari Mesh AWP vardı. Üstüne dünyada tek (veya sayılı) olan bir çıkartma yapıştırılmıştı. İnanılmaz yüksek fiyata görmüştüm ben.

Öncelikle bayramınız mübarek olsun... Ben bugün 10.50 TL'ye AWP Solucan tanrısı aldım, oyuna girdim hiç dikkat etmemiştim meğersem silahın üstünde çıkartma da varmış. Ben skini satmak istesem çıkartmalar değer katar mı?

Çıkartmalar:
Virtus.pro | Katowice 2015 25-60 arası geziyor.
Ayı Nelu 6.57TL
aslında katar mesala bi 5 tl lik tabancaya 2 liralık 2 tane cıkarma yapıştırırsan 1.50 lira falan katar

Silahla herhangi bir alakası yoksa normal belli bir fiyatın üzerinde olan bir çıkartma yüzde on değer ekler. Ama İbuypower, titan, eski NaVi gibi çıkartmalar nadir olduğu için daha ekstra değerler ekleyebilir.

o zaman 40 lira ediyor çıkartmaların toplamı buda silaha 4 tl değer mi katıyor
Silahla herhangi bir alakası yoksa normal belli bir fiyatın üzerinde olan bir çıkartma yüzde on değer ekler. Ama İbuypower, titan, eski NaVi gibi çıkartmalar nadir olduğu için daha ekstra değerler ekleyebilir.
şu anda baktım iki çıkartma 35 tl ediyor anlık olarak o zaman benim silahım en fazla 3.5tl daha mı değerli

Son düzenleme:

Geri
Yukarı