CS:GO skin üzerindeki çıkartmalar skine değer katar mı?

Preff

Hectopat
Merhabalar. bugün M4A4 neon noir skinine bir çıkartmalı skin aldım. Skini 100 TL'ye satın aldım ve üzerindeki çıkartmalar şunlar.

Screenshot_11.png

Sizce bu skini daha pahalı olarak satabilir miyim? Sizce satılır mı? Ek olarak da glock 18 ay doğması (fabrikadan yeni çıkmış) skini aldım. Aynı şekilde çıkartmalı ve 50 TL'ye satın aldım sizce daha pahalıya gider mi?
Screenshot_12.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkartma parası skin değerine eklenmez. Çok nadir bir çıkartma olur da koleksiyoncunun birini bulursanız ancak o zaman değeri olabilir fakat onun dışında dediğim gibi çıkartma parası skine değer katmaz.

CS money sitesine giriş yap silaha stickerler için ne kadar eklediğini görürsün.
Çıkartma parası skin değerine eklenmez. Çok nadir bir çıkartma olur da koleksiyoncunun birini bulursanız ancak o zaman değeri olabilir fakat onun dışında dediğim gibi çıkartma parası skine değer katmaz.

Hayır değer ekler bunun için yapılmış siteler var bu şekilde tradeler dönüyor oralarda.

Skinin değeri artmaz ama öyle gidip ucuza kurma bu skinleri birkaç tık pahalıya kur skinden anlayan insanlar koleksiyoncular iyi para verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı