CS:GO çıkartmaları yeniden değerlenir mi?

Gene Takovic

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, dün CS:GO oynarken çıkartma kapsüllerinin indirime girdiğini öğrendim, (yanlış hatırlamıyorsam 7 liradan 1.50 liraya falan inmişti) ben 1 tane denemelik almıştım, 14 liralık çıkartma kazandım ve gaza gelip maalesef 60 tane daha aldım. Almaz olaydım. Fiyatın yarısı kadar bir zarara girdim. Tabii eski fiyatına dönmesi bence imkansız ama indirime girdi diye bu kadar çıkartmaların fiyatı ucuzlamış. indirim bitince veya indirim bittikten aylar sonra fiyatlar yine yükselir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları yükselir çünkü şu an pazar hareketli herkes ucuza alıp stok yapma çıkartma çıkartan satma derdinde. 1-2 ay içinde eski fiyatlara dönerler. Bir ürünü sat dediğiniz zaman grafiğini görürsünüz işte oradan çıkarım yapabilirsiniz az çok kaç TL olacağına dair.

Merhabalar, dün CS:GO oynarken çıkartma kapsüllerinin indirime girdiğini öğrendim, (yanlış hatırlamıyorsam 7 liradan 1.50 liraya falan inmişti) ben 1 tane denemelik almıştım, 14 liralık çıkartma kazandım ve gaza gelip maalesef 60 tane daha aldım. Almaz olaydım. Fiyatın yarısı kadar bir zarara girdim. Tabii eski fiyatına dönmesi bence imkansız ama indirime girdi diye bu kadar çıkartmaların fiyatı ucuzlamış. indirim bitince veya indirim bittikten aylar sonra fiyatlar yine yükselir mi?
Yükselmez.

Şimdi şuan 50 kapsül açtım. En değerli olanı geldi seviçten hava uçarken bir '' Öğenize şuan ulaşılamıyor sonra tekrar deneyin'' gibi bir uyarı çıktı ve çıkartma öğesinin olduğu sayfa kapandı. Oyun içi envarter sayfama döndü. Ve sonuç ? 50 kuruşlık çıkartma. Bundan anlıyoruzki Steam bilerek isteyerek vermiyor ciddi ciddi şans yani. Ama Altın çıkartma açabildim sonunda. Tavsiye ediyorum açmayın. Açmayın tavsiyesi ediyorum. AMAYIN AÇMAYIN yani AÇMAYIN. Az sonra 75 Adet daha açıcam... :D

Merhabalar, dün CS:GO oynarken çıkartma kapsüllerinin indirime girdiğini öğrendim, (yanlış hatırlamıyorsam 7 liradan 1.50 liraya falan inmişti) ben 1 tane denemelik almıştım, 14 liralık çıkartma kazandım ve gaza gelip maalesef 60 tane daha aldım. almaz olaydım. fiyatın yarısı kadar bir zarara girdim. Tabii eski fiyatına dönmesi bence imkansız ama indirime girdi diye bu kadar çıkartmaların fiyatı ucuzlamış. İndirim bitince veya indirim bittikten aylar sonra fiyatlar yine yükselir mi?

Sana tavsiyem kurtul onlardan hocam bak şimdi düşün tek akıllı sen ben değiliz 1 milyon insan satın alıyor onu ve onun pahalı olma sebebi içinden çıkan çıkartmalar o çıkartmaların en değerlilerinin fiyatı 400 liraydı ancak şimdiden bile fiyatları yüksek miktarlarda düşmeye başladı, ileride onların fiyatları 20-30 liraya kadar düşecek bu da o kapsüllerin fiyatını düşürecek tekrar normal fiyatlarına gelmeleri 2-3 yılı bulur o kadar zamanda zaten kazansanız ne kazanmasanız ne.

Geri
Yukarı