Çözüldü CS:GO Çözünürlük sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Şimdi de oyunu Steam üzerinden açtığımda oyun eski sorunu veriyor cfg steam üzerinden açtıgım da işlevsiz kalıyor normal şekilde açtıgımda ise sorun yok ama bu seferde server'lara giriş izni olmuyor.

Şimdi de oyunu Steam üzerinden açtığımda oyun eski sorunu veriyor cfg steam üzerinden açtıgım da işlevsiz kalıyor normal şekilde açtıgımda ise sorun yok ama bu seferde server'lara giriş izni olmuyor.
kardeşim geçmiş olsun.
Oyunda çok ilerlememişsen kaybedeceğin birşey yoksa revo unnistaller veya ccleaner veya youruninstaller gibi programlarla dip bucak pc yi temizle tekrar kur derim. :)

Ustam bende Sapphire R9 280x Tri-x kullanıyorum diğer oyunlarda ultrada oynarım saatlerce sıkıntı olmaz cs go da arada ekran gidip geliyor aynı amd sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası en düşük ayarlarda bile onu yapıyor ama diger oyunlarda hiç sıkıntı yok bf4 gibi bence sorun cs go da.

"C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg" bu dizine gir ardından "video.txt" isimli dosyaya gir.

"setting.defaultres""1920"
"setting.defaultresheight""1080"

Yazan yerler oyunun çözünürlüğüdür. Bunu sen kendine göre düzelt. Yani 1920x1080 mesela.
Benim C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg da video.txt dosyası yok nerden indirebilirim

video.txt içeriğini atma şansınız var mı ? aynı sorunu bende yaşdım fakat ben hiçbir şekilde video.txt gibi bi dosya bulamadım.

Raydric CS:GO almıştım çözünürlüğü en düşük yaptım ve oyuna girdiğimde siyah ekran geliyor oyun açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
[Sorun çözüldü] "setting.fullscreen""1" olan değeri 0 yaptığımda pencere halinde açılan oyunla sorunu çözdüm.
ya abi bana bi yardım et resimde gozukuyor alt taraf ekranda gozukmuyor
123.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı