CS:GO çok iyi oynarken Valorant'ta berbatım

Çok normal spray mantığı aynı değil CS:GO'da spray yapmak daha iyi iken Valorant'ta One tap da alışıp hile gibi adam vurman gerekiyor.

Çok normal spray mantığı aynı değil CS:GO'da spray yapmak daha iyi iken Valorant'ta One tap da alışıp hile gibi adam vurman gerekiyor.
Etrafa bakınırken bir anda nasıl sert bir dönüş yapıp tak diye birisinin kafasına denk getiriyorlar hiç anlamıyorum.
Valorant'ta ki başarısızlığım beni sinir ediyor. CS:GO'da birçok şey yapabilirim, ama Valorant'ta elim kolum bağlı.

Yoru karakteri ile oynuyorum, bir yere portal atıyorum, düşman takımın oyuncusu portalımın başında nöbet tutuyor. Biliyor bir süre sonra o portal'dan geçip onu arkalayacağımı. Ben böyle zeki oyuncular görmedim. Aim desen, CS:GO aim'im Valorant'ta hiçbir işe yaramadığı için kimseyi indiremiyorum.

Omen olup ışınlansam, Omen'in ışınlandığını anlıyorlar ve dikkat ediyorlar, yine işlevsiz kalıyorum bu durumda.
Yoru olduğumda portalımın başında nöbet tutuyor adam, daha ne yapabilirim ben bu oyunda. 😄
Tamamen elim kolum bağlı.

CS:GO'da da çoğu profesyonel oyuncun gerekmedikçe tekli veya seri atışlar yaptığını görebilirsin. Akıl var mantık var hangi oyunda olursan ol heyecan yapmadan az mermiyle en büyük hasarı vermek zekice olandır.

Eğer sendede akıl, mantık varsa Valorant profesyönel ya da son rütbe adamların HS attığını görürsen tabii onun için izlemek lazım onu da bil.

Eğer sendede akıl, mantık varsa Valorant profesyönel ya da son rütbe adamların HS attığını görürsen tabii onun için izlemek lazım onu da bil.
Ne anlatıyorsun bilmiyorum, ciddiyim cümlenin yüklemi o kadar alakasız ki hatta cümlenin tamamı bir anlam içermiyor, Valorant son rütbe falan demişsin bir de Smurf olarak açtığım hesabımın Immortal olması (oyuna 1 aydır girmememe rağmen, şu an sezon da bitmiştir) seni tatmin eder mi? Bilgin yoksa saçma sapan da konuşma, benim bahsettiğim olay hangi oyunda olursan ol az mermiyle kafayı vurmak en mantıklı harekettir. Gerektiğinde de spray atarsın olay budur.

Ne anlatıyorsun bilmiyorum, ciddiyim cümlenin yüklemi o kadar alakasız ki hatta cümlenin tamamı bir anlam içermiyor, Valorant son rütbe falan demişsin bir de Smurf olarak açtığım hesabımın Immortal olması (oyuna 1 aydır girmememe rağmen, şu an sezon da bitmiştir) seni tatmin eder mi? Bilgin yoksa saçma sapan da konuşma, benim bahsettiğim olay hangi oyunda olursan ol az mermiyle kafayı vurmak en mantıklı harekettir. Gerektiğinde de spray atarsın olay budur.

Pozisyona ve silaha göre "hangi oyunda olursan ol az mermiyle kafayı vurmak en mantıklı harekettir" bu değişir. Mesela CS:GO glock silahı ile yakında ki adama nasıl tepki verirsin ? Valorant oyununda elinde ki shotgun (judge) ile kafaya sıkmayı mı düşünürsün? Pardon da senin de kurduğun cümlen bir o kadar bize yüklemi yetersiz geldi. Kısacası silahtan silaha ve pozisyondan pozisyona göre atışlar değişebilir. Vandal ile 100 metre ilerde ki adama saydırmak yerine teker teker kafa hizasına atmak mantıklı; bir o kadar da yine vandal ile yakın mesafe oyuncusuna hızlı şekilde Allah ne verdiyse gövde, kafa, ayak, kol demeden saydırmalı. Umarım daha açıklayıcı olmuştur.

CS de rankınız ne önemli olan o Valorant CS'den kat kat daha kolay bir oyun

Kolay mı ? Neye göre kolay oluyor :) Valorant da ki karakterlerin hepsi'nin ayrı bir özelliği var. CS:GO ile nasıl bir karşılaştırma yapıp da Valorant'ın CS:GO'dan kat kat daha kolay bir oyun olduğunu anladınız ? Açıklayın da biz de bilinçlenelim.

Kolay mı ? Neye göre kolay oluyor :) Valorant da ki karakterlerin hepsi'nin ayrı bir özelliği var. CS:GO ile nasıl bir karşılaştırma yapıp da Valorant'ın CS:GO'dan kat kat daha kolay bir oyun olduğunu anladınız ? Açıklayın da biz de bilinçlenelim.
cs bırakalı 2 sene oldu dmg rankım vardı 2senedir elime fare değmedi dogru düzgün csye girdim adam vuramıyordum nova 2ye kadar düştüm sonra 3 hafta önce valorant başladım 1 haftada silver 3 e kadar çıktım oyunu beğenmedim için bıraktım ama fps oyunlarında skill falan hepsi süsleme en önemlisi aim .Aim ise valorantta çok basit
CS bırakalı 2 sene oldu dmg rankım vardı 2senedir elime fare değmedi dogru düzgün CS'ye girdim adam vuramıyordum nova 2ye kadar düştüm sonra 3 hafta önce Valorant başladım 1 haftada Silver 3'e kadar çıktım oyunu beğenmedim için bıraktım ama FPS oyunlarında skill falan hepsi süsleme en önemlisi aim. Aim ise Valorant'ta çok basit

+ Olarak arkadaşlarımın deneyimlerini söyleyelim hayatına FPS oyunu oynamayan arkadaşlarım 25 30'dan aşağı asla vuramıyor CS'de ise sövüp çıkarlardı.

Geri
Yukarı